Bülent Ersoy Show neden bitti

Bülent Ersoy

Pazar akşamlarının oldukça fazla ilgilenen programı olan Bülent Ersoy show kanal tarafından sürpriz bir şekilde yayından kaldırıldı.Ersoy'un konu hakkında ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Türkiyenin en güçlü seslerinden biri olan Bülent Ersoy Show bitti bülent ersoyun programı sona erdi Bülent Ersoy Showu bitiren şeyler nelerdi. Son olarak Mevlid Kandil'inde türban ile sahneye çıkan Bülent Ersoy gündemi uzun süredir meşgul ediyordu.Program'ın yapımcısı programa Bülent Ersoy'un kaprislerinden dolayı son verdiklerini ve aynı gün aynı saate başka bir şov programı ekrana getireceklerini belirtti. Programın yapımcısı Mehmet Zeki Siverek aynı gün aynı saate Show TV ekranlarında ünlü sanatçıların jüri oldukları bir müzik yarışma programı ekrana getireceklerini ve kesinlikle Bülent Ersoy'un olmayacağını belirtti. DP Yapım’ın sahibi Mehmet Fevzi Siverek“Zaten, Show TV yönetimine Bülent Ersoy’u rica minnet kabul ettirmiştim. Başka birisiyle yap, bu kişi sorunlu demişlerdi. Dinlemedim, direndim ama haklı çıktılar” şeklinde konuştu. Fevzi Siverek, “Star TV 13 hafta zor dayanmıştı, ben 17 hafta yaptım; ama nasıl olduğunu bir Allah bir ben bir de Show TV’nin yöneticileri bilir. Bununla kimse çalışmaz” dedi. Bülent Ersoy'un aşırı istekleri ve kaprislerinden dolayı şov yayından kaldırıldı.

Beşiktaş Arsenal rövanş maçı D Smart canlı yayın izle

Beşiktaş ve Arsenal'in rövanş maçını canlı yayın izlemek için haberin altındaki linke tıklayınız

Beşiktaş-Arsenal maçı hangi kanalda

Pedro Proenca Oliveira Alves Garcia'nın yöneteceği Arsenal Beşiktaş maçı hakkında tüm detaylar avrupagazete.com'da

Siyah-Beyazlılar, Arsenal ile Londra'da mücadele edecek

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak için sahaya çıkacak. Siyah-Beyazlılar, 6. kez grup aşamasınde yer almak için Arsenal ile Londra'da mücadele edecek. Emirates Stadı'ndaki maç 21:45'te başlayacak

comments powered by Disqus