Bülent Ersoy Show neden bitti

Bülent Ersoy

Pazar akşamlarının oldukça fazla ilgilenen programı olan Bülent Ersoy show kanal tarafından sürpriz bir şekilde yayından kaldırıldı.Ersoy'un konu hakkında ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Türkiyenin en güçlü seslerinden biri olan Bülent Ersoy Show bitti bülent ersoyun programı sona erdi Bülent Ersoy Showu bitiren şeyler nelerdi. Son olarak Mevlid Kandil'inde türban ile sahneye çıkan Bülent Ersoy gündemi uzun süredir meşgul ediyordu.Program'ın yapımcısı programa Bülent Ersoy'un kaprislerinden dolayı son verdiklerini ve aynı gün aynı saate başka bir şov programı ekrana getireceklerini belirtti. Programın yapımcısı Mehmet Zeki Siverek aynı gün aynı saate Show TV ekranlarında ünlü sanatçıların jüri oldukları bir müzik yarışma programı ekrana getireceklerini ve kesinlikle Bülent Ersoy'un olmayacağını belirtti. DP Yapım’ın sahibi Mehmet Fevzi Siverek“Zaten, Show TV yönetimine Bülent Ersoy’u rica minnet kabul ettirmiştim. Başka birisiyle yap, bu kişi sorunlu demişlerdi. Dinlemedim, direndim ama haklı çıktılar” şeklinde konuştu. Fevzi Siverek, “Star TV 13 hafta zor dayanmıştı, ben 17 hafta yaptım; ama nasıl olduğunu bir Allah bir ben bir de Show TV’nin yöneticileri bilir. Bununla kimse çalışmaz” dedi. Bülent Ersoy'un aşırı istekleri ve kaprislerinden dolayı şov yayından kaldırıldı.

Her pedalda şeker hastalığına bir adım uzaklaştı

Bilecik’in Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan Devrim Serin, şeker hastalığından her gün bisiklet kullanarak kurtuldu

Emanet 1. bölüm fragmanı izle, Emanet ilk bölüm izle

2 Eylül Salı bu akşam Fox TV'de yepyeni bir dizi başlıyor, başrollerini Mehmet akif Alakurt ve Özlem Yılmaz'ın paylaştıkları Emanet ilk bölümüyle 19.45'te FoxTV'de, Emanet 1. bölüm fragmanı ve ilk bölüm izlemek için haberimizdeki linke tıklayınız

2015 yılından itibaren kimlik kartları değişecek

Türkiye, 2015'den itibaren kimlik kartlarında değişikliğe gidiyor

comments powered by Disqus