Bülent Ersoy Show neden bitti

Bülent Ersoy

Pazar akşamlarının oldukça fazla ilgilenen programı olan Bülent Ersoy show kanal tarafından sürpriz bir şekilde yayından kaldırıldı.Ersoy'un konu hakkında ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Türkiyenin en güçlü seslerinden biri olan Bülent Ersoy Show bitti bülent ersoyun programı sona erdi Bülent Ersoy Showu bitiren şeyler nelerdi. Son olarak Mevlid Kandil'inde türban ile sahneye çıkan Bülent Ersoy gündemi uzun süredir meşgul ediyordu.Program'ın yapımcısı programa Bülent Ersoy'un kaprislerinden dolayı son verdiklerini ve aynı gün aynı saate başka bir şov programı ekrana getireceklerini belirtti. Programın yapımcısı Mehmet Zeki Siverek aynı gün aynı saate Show TV ekranlarında ünlü sanatçıların jüri oldukları bir müzik yarışma programı ekrana getireceklerini ve kesinlikle Bülent Ersoy'un olmayacağını belirtti. DP Yapım’ın sahibi Mehmet Fevzi Siverek“Zaten, Show TV yönetimine Bülent Ersoy’u rica minnet kabul ettirmiştim. Başka birisiyle yap, bu kişi sorunlu demişlerdi. Dinlemedim, direndim ama haklı çıktılar” şeklinde konuştu. Fevzi Siverek, “Star TV 13 hafta zor dayanmıştı, ben 17 hafta yaptım; ama nasıl olduğunu bir Allah bir ben bir de Show TV’nin yöneticileri bilir. Bununla kimse çalışmaz” dedi. Bülent Ersoy'un aşırı istekleri ve kaprislerinden dolayı şov yayından kaldırıldı.

Avrupa Adalet Divanı'ndan Google'a kişisel bağlantıların kaldırılması için 91 bin talep

Avrupa Adalet Divanı'nın mahremiyetle ilgili kararının ardından, Google'a kişisel bilgi içerikli bağlantıların kaldırılması için 91 bin talep geldiği belirtildi

Kelkit Çayı'nda Boğulma

SİVAS'ın Koyulhisar ilçesinde serinlemek için Kelkit Çayına giren 35 yaşındaki Engin Kendirli, hamile eşi ve çocuklarının gözü önünde boğularak yaşamını yitirdi.

Sapanca gölü kuruyor

Son iki yılda kuraklığın etkisiyle gölü besleyen kaynakların önemli bölümünün kuruması sonucu su düzeyi giderek düşen Sapanca Gölü'nde tehlike her gün biraz daha büyüyor.

comments powered by Disqus