Flappy Bird Tıkla Oyna

Flappy Bird Tıkla Oyna

En sevilen oyunlardan Flappy Bird artık heryerde ulaşılabilir, tıkla Flappy Bird oyna, Flappy Bird hilelerini öğren

 Herkesin merakla beklediği sevilen oyunlardan Flappy Bird artık heryerde tıkla oyna , flappy bird oyna , flappy bird oyun, flappy bird rekor kır..Flappy Bird çılgınlığı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de esip devam etmekte. Flappy Bird son dönemin en çok oynanan oyunu durumunda. Flappy Bird İOS ve Android'lerde oynanabiliyor. Flappy Bird hakkındaki detaylı bilgi haberimizde. Flappy Bird ortalığı kasıp kavuruyor. Flappy Bird çılgınlığı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de devam ediyor. Flappy Bird son dönemin en çok oynanan oyunu durumunda. Flappy Bird İOS ve Android'lerde oynanabiliyor. Flappy Bird hakkındaki detaylı bilgi haberimizde. Flappy Bird ortalığı kasıp kavuruyor.

Flappy Bird Oynamak İçin Tıklayın

Herkesin merakla beklediği, İOS ve Android dünyasını kasıp kavuran Flappy Bird oyunu çok yakında Windows Phone için geliyor. iOS ve Android platformlarını kasıp kavuran Flappy Bird oyununun, çok yakında Windows Phone 8 kullanıcıları için indirilebilir olacağı müjdelendi. Dong Nguyen isimli geliştiricinin yeni oyunu Flappy Bird, iOS ve Android platformlarını kasıp kavurduktan sonra, Windows Phone 8 sahiplerinin de gönlünü almaya geliyor. Basit oynanış yapısı ile dikkat çeken ve kısa sürede App Store ve Google Play Store'un ücretsiz uygulamalar bölümünde zirveye oturan Flappy Bird'ün, çok yakında Windows Phone 8 sürümünün de yayınlanacağı geliştirici firma tarafından müjdelendi.

Her pedalda şeker hastalığına bir adım uzaklaştı

Bilecik’in Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan Devrim Serin, şeker hastalığından her gün bisiklet kullanarak kurtuldu

Emanet 1. bölüm fragmanı izle, Emanet ilk bölüm izle

2 Eylül Salı bu akşam Fox TV'de yepyeni bir dizi başlıyor, başrollerini Mehmet akif Alakurt ve Özlem Yılmaz'ın paylaştıkları Emanet ilk bölümüyle 19.45'te FoxTV'de, Emanet 1. bölüm fragmanı ve ilk bölüm izlemek için haberimizdeki linke tıklayınız

2015 yılından itibaren kimlik kartları değişecek

Türkiye, 2015'den itibaren kimlik kartlarında değişikliğe gidiyor

comments powered by Disqus