Meryem Uzerli Doğum Yaptı, Kızı Lara'nın İlk Fotoğrafı

Meryem Uzerli Anne Oldu

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanınan ve tükenmişlik sendromu gerekçesiyle diziden ayrılıp ülkesine dönen Meryem Uzerli, bebeğini dünyaya getirdi, Lara ismini verdiği kızının ilk fotoğrafını yayınladı

Tükenmişlik Sendromu nedeniyle Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılarak Almanya'ya dönen ve ardından hamile olduğunu açıklayan Meryem Uzerli doğum yaptı. Hamilelik dönemi boyunca gündemden düşmeyen Meryem Uzerli, sabaha karşı sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi. Ünlü oyuncu, kızına Lara ismini verdi.Uzerli'nin bebeğinin babası olan eski sevgilisi Can Ateş, bebeği olacağını ilk duyduğunda onu reddetmiş, sonrasında ise çocuğuna sahip çıkacağını, onun tüm ihtiyaçlarını karşılayıp yanınca olacağını açıklamıştı.Meryem Uzerli doğum yaptı. Muhteşem Yüzyıl dizisinden tükenmişlik sendorumu ile ayrılan ve Can Ateş'den evlilik dışı hamile kalan Uzerli, Lara adını verdiği kız bebeğini dünyaya getirdi. 

Hamileliği nedeniyle ‘Muhteşem Yüzyıl’dan ayrılarak ülkesi Almanya’nın başkenti Berlin’e dönen Meryem Uzerli dün sabah anne oldu. Kızına ‘Lara’ adını koyan Uzerli, mutluluğunu facebook’dan duyurdu. Bebeğinin bileğindeki, üzerinde ‘Uzerli’ yazan bilgi bantının fotoğrafını paylaşan Uzerli, altına da şu notu düştü: “Hoşgeldin bu dünyada benim sevgili canim Lara Uzerli. Allah’a o kadar teşekkür ediyorum ki sağlıklı dünyaya geldin. Allah’a teşekkür ediyorum, çünkü bana güç verdi. Seni birinci günden itibaren koruyabildim, yaşıyorsun ve bu en büyük hediyem. Doğumda çok yakın arkadaşım Ana yanımdaydı. Tüm aileme, arkadaşlarıma ve size teşekkür etmek istiyorum.

IŞİD protestosuna polis müdahalesi

IŞİD tarafından yapılan bombalı saldırılarda YPG'nin Kobani sorumlusu Fazıl Kapalak'ın öldürülmesi üzerine Hakkari'de ateş yakıp, IŞİD aleyhine slogan atan göstericilere polis müdahale etti.

İzmir'de tekne faciası

İzmir'in Çeşme İlçesi'nde, yasadışı yollarla yurtdışına gitmek isteyen ve içerisinde 37 kaçağın bulunduğu tekne battı

12 Temmuz altın fiyatları, çeyrek altın ne kadar

12 Temmuz Altın Fiyatları, altın fiyatları, Altın Fiyatları 12.07.2014, Kapalı çarşı altın fiyat listesi çeyrek altın fiyatları ne kadar, 12 Temmuz altın fiyatları avrupagazete.com'da.

comments powered by Disqus