Twitter'e girmek için DNS ayarları değiştirme

Twitter'e girmek için DNS ayarları

Twitter giriş yap gizli. Dns değiştirme ayarları programları,Windows 7 8 ve Xp için indir. DNS ayarlarını değiştirerek de Twitter dahil yasaklı sitelere giriş yapabilmek mümkün.

Twitter giriş yap gizli. Dns değiştirme ayarları programları,Windows 7 8 ve Xp için indir. DNS ayarlarını değiştirerek de Twitter dahil yasaklı sitelere giriş yapabilmek mümkün.
Bu arda  Alan Adı Sunucusu olarak da tanımlayabileceğimiz DNS ayarlarını değiştirerek de Twitter dahil yasaklı sitelere giriş yapabilmek mümkün.
Bunun için Başlat>Ayarlar>Denetim Masası kısmına girin ve Ağ Ayarları bölümünden Yerel Ağ Bağlantısı Durumu penceresini açın.Ardından Özellikler butonuna tıklayın ve Internet Protokolü sürüm 4 (TCP/IPv4) seçeneğine çift tıklayın.
Erdoğan, "Twitter'ın kökünü kazıyacağız" demişti
Ardından Genel sekmesi altında 'Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan' bölümünü aktive edin.
Son olarak Tercih edilen DNS sunucusu kısmına 8.8.4.4, Diğer DNS Sunucusu bölümüne de 8.8.8.8 yazın ve Tamam'a tıklayın.
Aynı kısımlara sırasıyla 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 yazarak da bu ayarı değiştirmeniz mümkün.

31 Temmuz 2014 İkizler Burcu yorumu

31 Temmuz 2014 Perşembe günü İkizler burçlarının yakın çevreleriyle ilişkileri ne durumda olacak? Nasıl davranmalılar? Koç burcunun günlük burç yorumu bugün ve her gün avrupagazete.com'da.

31 Temmuz 2014 Boğa Burcu yorumu

31 Temmuz 2014 Perşembe günü Boğa burçlarının yakın çevreleriyle ilişkileri ne durumda olacak? Nasıl davranmalılar? Koç burcunun günlük burç yorumu bugün ve her gün avrupagazete.com'da.

31 Temmuz 2014 Koç Burcu yorumu

31 Temmuz 2014 Perşembe günü Koç burçlarının yakın çevreleriyle ilişkileri ne durumda olacak? Nasıl davranmalılar? Koç burcunun günlük burç yorumu bugün ve her gün avrupagazete.com'da.

comments powered by Disqus