Ana Sayfa | MAGAZİN

Özlem Yıldız Boşandı

Özlem Yıldız

Özlem Yıldız'ın iş adamı Sinan Serter ile olan 7 senelik evliliği sona erdi.

Son dönemde boşanan ünlü çiftler arasına, Özlem Yıldız ve eşi Sinan Serter'de katıldı. Demir adında bir erkek çocukları bulunan çift, dün Gaziosmanpaşa Adliyesi Mahkemesi'ne başvurarak boşandı. Geçtiğimiz aylarda oğluyla birlikte evini ayıran Yıldız, Demir'in babasıyla sık sık görüşmesini istiyor. Bunun için Sinan Serter'le anlaşan ünlü sunucu oğlunun velayetini üzerine alacak. Yıldız'ın boşanma haberini "Söylemezsem Olmaz" programının sunucularından Mert Öğün duyurdu.

Banu Güven cazz müzisyenliğine başlıyor

Ekranların gülen yüzü güzel sunucu Banu Güven artık haber spikerliğini bırakacağını açıkladı.

Game of Thrones rekora imza attı

R.R Martin'in çok satan roman serisinden TV'ye uyarlanan Game of Thrones, en iyi drama kategorisinin de aralarında olduğu 19 dalda Emmy Ödülleri'ne aday gösterilerek rekor kırdı. Türkiye'de ABD yayın saatinden 24 saat sonra cnbc-e'de yayınlanan dizi, geçen yıl 11 dalda aday gösterilmiş ve 3 dalda ödül kazanmıştı. Daha önce Fargo, 18 dalda, American Horror Story: Coven, 17 dalda ve The Normal Heart ile Breaking Bad ise 16 dalda ödüle aday gösterilmişti.

Başbakan'ın toplantısına katılan ünlüler Twitter'da savaş veriyor

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Vizyon Belgesi'ni açıkladığı toplantıya katıldığı gerekçesiyle eleştri alan ünlü isimler tepkilere sosyal medyadan cevap verdi

comments powered by Disqus