Ana Sayfa | MAGAZİN

Ebru Gündeş 'O Ses Türkiye' jürisinde olacak mı

Ebru Gündeş

Eşi Reza Zarrab yolsuzluk operasyonu kapsamında gözaltına alınan Ebru Gündeş'in O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde jüri koltuğundaki yerini alıp almayacağına kendisi karar verecek.

Eşi Reza Zarrab geçtiğimiz salı günü sabaha karşı polis tarafından gözaltına alınan Gündeş'in o gün bugündür ağzını bıçak açmıyor. Yakınları dışında kimseyle görüşmeyen ünlü sanatçının jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışmasına çıkıp çıkmayacağı da merak ediliyor. Yarışmanın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, programa çıkıp çıkmama kararını Ebru Gündeş'e bıraktığını söyledi. Ilıcalı, "Çekimler için iki günümüz var. Ben kararı tamamen Ebru'ya bıraktım. O nasıl isterse öyle olacak" dedi.

Zerrin Özer'den hakaretlere suç duyurusu

Sanatçı Zerrin Özer, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Vizyon Belgesi toplantısına katıldığı için kendisine sosyal medyadan hakarette bulunan 50 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu

23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

23 Temmuz 2014 Çarşamba gününde burçların çevreleriyle ilişkileri ne durumda olacak? Aşk, para, sağlık ve iş hayatlarında durumlar nasıl? Ayrıntılar avrupagazete.com'da.

Ünlü oyuncu Robert Downey Jr en çok kazanan yıldız oldu

Ünlü oyuncu Robert Downey Jr geçen yılki gibi gibi bu yıl da en çok kazanan Hollywood yıldızı oldu.

comments powered by Disqus