Ana Sayfa | MAGAZİN

Cinayet dizisi yayın günü değişti


Cinayet dizisi yayın günü değişti

Kanal D'de henüz 3 bölüm yayınlanan Cinayet dizisi, kaliteli oyuncu kadrosu, senaryosu ve çekim tekniklerine rağmen reytinglerde özellikle Total grubunda istediği başarıyı elde edememişti.

Sevilen ikilinin iddialı başlayan dizisi 'Cinayet'in yayın günü değişti... İlk 3 bölümü Salı akşamları 20.00'de yayınlanan Cinayet dizisinin yerine, Kanal D'nin yeni dizisi 'Küçük Ağa' geldi. Küçük Ağa dizisi önümüzdeki Salı akşamı 20.00'de Kanal D'de başlayacak. Çalıkuşu dizisi ise yine Salı akşamları 21.45'de Kanal D'de ekranında olacak. Yayın günü ve saatine başka dizi konulan Cinayet'in ise henüz yeni yayın günü belli olmadı. Kanal D'nin 'Ne Diyosuun' ve 'Zeytin Tepesi' isimli iki yeni dizisinin daha başlayacağı düşünüldüğünde, Cinayet'in hangi gün ve saatte yayınlanacağı ise merak konusu oldu. Kanal D'nin önümüzdeki Pazartesi akşamı final yapacak olan 'Kayıp' dizisinin yerine bir sonraki hafta Cinayet'in gelmesi de ihtimaller arasında.

Deniz Seki, 'Orası Topraksız Zincirlikuyu Mezarlığı'

Ünlü sanatçı Deniz Seki, katıldığı televizyon programında hapishanede neler yaşadığını anlattı, Seki, 'Orası topraksız Zincilikuyu Mezarlığı. Canlı canlı insanlar gömülü orada' dedi

Beyaz'ın selfie'si böyle olur

Ünlü sunucu Beyazıt Öztürk selfie modasına uydu. Geçen akşam yayınlanan programında seyirciyi arkasına alarak ilk selfiesini çekti.

Bu Selfie Can Yakar 'Kızlar Gecesi Selfi'si'

Dünyaca ünlü Hollywood kadınları Gwyneth Paltrow, Nicole Richie, Gwen Stefani, Naomi Watts, Chelsea Handler, Stella McCartney ve Sam Taylor Wood'un fotoğrafı 'Kızlar gecesi'nde yine selfie çılgınlığı yaşandı. En popüler selfie de sosyal medyada rekor kırdı

comments powered by Disqus