Ana Sayfa | MAGAZİN

Doğuma Az Kaldı Demet Akalın'ın Siniri Tepesinde

Doğuma Az Kaldı Demet Akalın'ın Siniri Tepesinde

Yakında doğum yapacak olan Demet Akalın, gece Twitter'dan kendisine özel mesaj atan takipçisine çok kızdı

Tuba Mutlu isimli takipçisi gece 03.30’da twitter sayfasından özel mesaj atınca çılgına dönen Akalın, “Ben canımla uğraşırken gecenin 03.30’unda mesajla uyanmak zorunda mıyım? Bu nasıl bir saygısızlıktır. Hanımefendinin doğum günüymüş banane... Vallahi sinirden uyuyamadım”  şeklinde tepki gösterdi. Bazı Akalın takipçileri de şu şekilde tepki gösterdiler Demet Akalında:, “’Bildirimlerini kapat ya, sabah sabah solundan mı kalktın? Ne bilsin kız uyarı açık mı kapalı mı?’ ’Bu insanı milyonların önünde küçük düşürecek kadar kendini ne zannettin. Keşke bu kadar bebekleşmeseydin Demet Akalın.’, ’Kaç yaşındasın, anne olacaksın halen twitter’la uğraşıyorsun. Çok rahatsız oluyorsan kapa telefonunu’” şeklinde tepki gösterdiler.

Ece Erken'in Başbakan Erdoğan'la Görüşmesi Tepki Yarattı

Geçen hafta yaptığı ani evlilikle magazin gündemine bomba gibi düşen Ece Erken, vizyon toplantısına katılınca takipçilerinden tepki aldı.

Fenerbahçe'nin file bekçisi Demirel, ailesine hem villa hemde yat aldı

Fenerbahçe'nin yıldız eldiveni Volkan Demirel ailesine Bodrum'da önce villa almıştı şimdi ise ailesine yat satın aldı. Volkan Demirel tatilde ailesiyle bol bol vakit geçirdi.

İki santimlik Kur'an görenleri şaşkına çeviriyor

Bu Kur'an'ı görenler gözlerine inanamıyor. O kadar küçük ki bu Kur'an'ın sayfalarını okumak neredeyse imkansız. Bursa'da Kent Müzesi'nde sergilenen bu Kur'an tam tamına 2 santim. Ziyaretçilerin izlenimine sunulan tarihi Kur'an'a ilgi oldukça büyük.

comments powered by Disqus