Ana Sayfa | MAGAZİN

Pis Yedili dizisi neden yayından kaldırıldı

Pis Yedili

Show Tv'de yayınlanan ve özellikle gençlerin ilgi ile izlediği Pis Yedili dizisi yayından kaldırıldı. Pis Yedili neden yayından kaldırıldı?

Show TV, gençlerin severek izlediği Pis Yedili dizisini maddi sorunlar nedeniyle yayından kaldırma kararı aldı.  Show Tv bir bölüm yayınlanan bir yayınlanmayan dizisi 'Pis Yedili' final yaptı. Dizi neredeyse 100. bölüme yaklaşmıştı. Ancak Show Tv Pis Yedili'yi yayından kaldırdı.  Show Tv'nin maddi sorunları nedeniyle parası ödenmeyen dizi geçen  hafta tekrar bölümüyle ekrana gelmişti. Sorunun çözülememesi nedeniyle dizi yayından kaldırıldı.  Sevilen bir dizi olması nedeniyle Pis Yedili'nin Fox TV'de yayınlanabileceği gelen bilgiler arasında.

Murat Göğebakan'ın sağlığı gittikçe kötüleşiyor

Şarkıcı Murat Göğebakan bir süredir kanserle baş etmeye çalışıyordu. Durumu ağırlaşan Murat Göğebakan hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaşam destek ünitesine bağlanan Murat Göğebakan'ın durumu ağır

Deniz Seki'ye şok karar Adli Tıp Kurumu'ndan geldi

Uyuşturucu madde ticareti suçlaması ile yargılandığı davada aldığı hapis cezası yakın zamanda onanan ünlü sanatçı Deniz Seki'ye şok bir karar da Adli Tıp Kurumu'ndan geldi.

The Cut'ın ilk fragmanı yayında

Venedik Film Festivali'nde yarışacak olan The Cut, 1915 olaylarını konu alıyor

comments powered by Disqus