Ana Sayfa | MAGAZİN

Mankenler Çocuk Emziremez mi, Demet Slikonları İçin mi Emzirmiyor

Demet Akalin niye emzirmiyor

Yaklaşık 1 ay kadar önce sezaryenle doğum yapan ve kızı Hira'yı kucağına olarak o özlemini çektiği anneliği tadan Demet Akalın neden çocuğunu emzirmiyor, Demet Akalın'ın slikonları emzirmesine engel mi, mankenler çocuk emziremez mi, Demet Akalın'ın vücudundaki uyuşuklar ne zaman geçecek, Akalın doktorunu niye mahkemeye verdi

Yaklaşık 1 ay kadar önce sezaryenle doğum yapan ve kızı Hira'yı kucağına olarak o özlemini çektiği anneliği tadan Demet Akalın neden çocuğunu emzirmiyor, Demet Akalın'ın slikonları emzirmesine engel mi, mankenler çocuk emziremez mi, Demet Akalın'ın vücudundaki uyuşuklar ne zaman geçecek, Akalın doktorunu niye mahkemeye verdi. Demet Akalın'ın bebeğinin emzirememesine nedenini ise geçmişte mesleğininin mankenlik oluşundan dolayı silikonlarının neden oludğunu anlattı. 1,5 ay önce kızı Hira'yı kucağına alan Demet Akalın, katıldığı programda hamilelik sonrası yaşadıklarını anlattı. Akalın 'Sütü kesildi' iddiasına şöyle yanıt verdi: "Yanlış beslendim, doktorum tarafından uyarılmadım. Mankenlikten geldiğim için 8-9 kez silikon ameliyatı oldum. Diyorlarki 'silikon ameliyatı süt vermeyi engellemez'. Evet engel değil, göğüste süt var ama gelmiyor. Göğüs ucunu çok kestirmiştim geçmişte. Bebeği o kadar istemişim, ben gerizekalı mıyım, emzirmeyeyim. Süt verince daha çabuk kiloları veriyorsun. İki üç gün süt geldi ama bebeğimi doyurmuyordu. Süt veremediğim için diyete başladım."Akalın, doğum sonrası vücudunda uyuşukluk olduğunu, bu yüzden doktoruna dava açacağını söyleyerek 'Korkudan sezaryeni tercih ettim. Anne adaylarına normal doğumu tavsiye ediyorum. Bu kadar güzel çocuk çıkacağını bilsem beklerdim' dedi.

Ünlü popçu, sosyal medya üzerinden anneliğini eleştirenlere de "Beni ne zaman sorgulayın çocuğu başımdan atamak isterim, okula göndermem o zaman. 'Anneliği bebeği kucağına aldığında anlıyorsun' diyorlar. Ben ne zaman anladım biliyor musunuz. Daha 3,4 günlüktü sarılık oldu Hira. Hastanede ışığın altına koydular. Odada battaniyesi kaldı. O bataniyeyi aldım ağlamaktan canım çıktı. O gün anne olduğumu hissettim" diye karşılık verdi. Yaklaşık 1 ay kadar önce sezaryenle doğum yapan Demet Akalın vücudundaki uyuşukların geçmemesi sebebiyle doktorunu mahkemeye verecek, Kızı Hira'nın dünyaya gelişiyle büyük bir mutluluk yaşayan Demet Akalın, tam da normal yaşamına dönmeye çabalarken büyük bir şok yaşamış durumda. Sanatçı, doğumun ardından sol tarafındaki uyuşukluk ve ağrıların dinmemesi üzerine hastaneye koştu. Akalın'ın doktoru, durumun geçici olduğunu söyleyip beklemesini tavsiye etti. Ancak Akalın, aradan 1.5 ay geçmesine rağmen ağrıları dinmeyince doğumu yaptıran doktoru F.Ş.'yi mahkemeye verme kararı aldı. Bu arada aynı doktorun, daha önce başka kadınlar tarafından yine aynı şikayetle mahkemeye verildiği de ortaya çıktı.

Hadise'nin makyajsız hali çok şaşırttı

Şarkıcı Hadise makyajsız halini Instagram sayfasında paylaştı.

Fatih Akın 'Hiçbir Türk oyuncu rolü istemedi'

Yönetmen Fatih Akın'ın senaryosunu yazdığı filmde oynamak isteyen sadece iki Türk oyuncu çıktı.

Ünlü şarkıcı Murat Göğebakan hayatını kaybetti

Sanatçı Murat Göğebakan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

comments powered by Disqus