Ana Sayfa | MEDYA

Bülent Ersoy Show'un Yerine Yeni Program Geliyor

Show TV

Bülent Ersoy Show'un bitirilmesinden sonra Show TV'de yapımcı Fevzi Siverek'in başka sanatçılarla müzik eğlence programı yapması gündeme gelmişti.

Üzerinde henüz anlaşılan bir isim olmaması nedeniyle bu pazar akşamı Bülent Ersoy’un yerine bir program yayınlanmayacak. Medyabey’in haberine göre öne çıkan isimler var. Sibel Can bu isimlerden biri. Ayrıca Kubat ve Funda Arar’ın da bir arada olabileceği ihtimalleri üzerinde duruluyor. Yapımcı Fevzi Siverek’in Volkan Konakla da bir araya geldiği ama Konak’ın ücretinin yüksek olması nedeniyle anlaşma sağlanamadığı bildiriliyor. Yeni müzik eğlence programının detayları önümüzdeki hafta içi şekillenecek.

Ulan İstanbul yayından kaldırılacak mı

Kanal D'nin sevilen dizisi Ulan İstanbul bundan sonraki bölümlerinde seyircisini hayrete düşürecek bölümlerle ekrana gelecek

Kimse Hrant Dink olmak istemiyor

Yönetmen Fatih Akın, 2007'de öldürülen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink hakkında film yapmak için senaryo yazdığını ama Türkiyeli hiçbir oyuncunun Hrant rolünü oynamaya ikna olmadığını söyledi

Erdoğan ve Gülen Uykusuz'a kapak oldu

Uykusuz yarın piyasaya çıkacak olan sayısında Başbakan ce Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan'a ve Fethullah Gülen'i kapağına taşıdı.

comments powered by Disqus