Ana Sayfa | SPOR

Fenerbahçe hakkındaki UEFA kararı taraftarları yıktı


Fenerbahçe hakkındaki UEFA kararı taraftarları yıktı

UEFA, Disiplin Kurulu'na sevk edilen Fenerbahçe hakkındaki kararlarını taraflara az önce ulaştırdı.

UEFA Disiplin Müfettişi Miguel Palacios, Fenerbahçe’nin gelecek iki sezon Avrupa kupalarından men edilmesini, Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, Ali Yıldırım ve Cemil Turan'ın ise hak mahrumiyeti cezası almasını istemişti. UEFA, Disiplin Kurulu'na sevk edilen Fenerbahçe hakkındaki kararlarını taraflara az önce ulaştırdı.UEFA Disiplin Kurulu, Fenerbahçe'ye 2+1 yıl Avrupa Kupaları'ndan men cezası verdi.

Beşiktaş ve Fenerbahçe Tahkim Kurulu'na itiraz edecek. 

UEFA'dan gelen bu cezanın ardından Fenerbahçe, konuyu Tahkim Kurulu'na taşıyacak. UEFA Tahkim Kurulu'nun itirazları inceledikten sonra en geç 15 Temmuz'a kadar bir sonuca varması bekleniyor. 

Avrupa kupalarına gidecek takımlar:

Bursaspor Fenerbahçe yerine Şampiyonlar Ligine, Kayserispor ve Kasımpaşa Beşiktaş'ın yerine Avrupa Ligi'ne gidecek.

Real Madrid Bayern Münih maçı şifresiz hangi kanalda

Real Madrid Bayern München maç özeti ve golleri, Real Madrid Bayern München maç sonucu ve ayrıntıları, Real Madrid Bayern München maç dakikaları ve haberleri sitemizde...

Benfica Juventus maçı ne zaman saat kaçta, hangi kanalda

UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçında Benfica da Juventus'u konuk edecek. Karşılaşma 22.05'te başlayacak Karşılaşma NTV'den canlı yayınlanacak.

Real Madrid Bayern Münih Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda

UEFA Şampiyonlar Ligi yarı finalinde Real Madrid Bayern Münih'i ağırlayacak, Real Madrid Bayern Münih Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda işte cevabı

comments powered by Disqus