Ana Sayfa | TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy Gear 2 Özellikleri, Türkiye Satış Fiyatı

Samsung Galaxy Gear 2 Türkiye Satış Fiyatı Nedir

Samsung, yeni akıllı saati Galaxy Gear 2 için Mobil Dünya Kongresi’ni beklemedi, yeni modelini tanıttı, işte ayrıntılar

Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo adıyla tanıtılan akıllı saatlerden Gear 2 Neo, serinin bir düşük modeli olarak nitelendirilebilir. Gear 2 Neo’da kamera bulunmuyor. Gear 2 Neo, Gear 2’ye oranla 13 gram daha hafif. Samsung Galaxy Gear 2 ve Gear 2 Neo’nun ortak özellikleri 1,63 inç dokunmatik ekran, 1GHz çift çekirdekli işlemci, 4GB dahili depolama alanı, 512MB RAM, kızılötesi, S Voice, kalp atışı sensörü ve IP67 su / toz geçirmezlik sertifikası. Saatlerin her ikisinde de 300mAh pil bulunuyor. Samsung bu pilin 3-4 gün arası kullanım süresi sunduğunu belirtiyor. Galaxy Gear’ın pil ömrü 1 güne kadar düşebiliyordu ve büyük tepki çekmişti. Samsung anlaşılan o ki yeni Gear modellerinde hatalarından dersler çıkarmış. Samsung yeni Galaxy Gear modellerinde kendine ait olan Tizen işletim sistemine yer verdi. Firmanın bu kararı aklınızda kötü yorumlar oluşturabilir ama Samsung Tizen’e çok güveniyor. Samsung’un iddiasına göre Galaxy Gear 2 serisinde çok zengin uygulama mağazası olacak. Galaxy Gear 2 ve Gear 2 Neo’nun yurtdışı çıkış tarihi 2014′ün Nisan ayı olarak belirlendi. Fiyatlar ise henüz hiçbir resmi açıklamayla belirtilmedi. Bu saatlerin Türkiye’de ne zaman ve hangi fiyatla satılacağı henüz bilinmiyor. Konu hakkındaki gelişmeleri sabırsızlıkla takip ediyoruz.

Telefon kilidinizi dövmenizle açın

Telefonunuzun kilidini dövmenizle açmak ister miydiniz? Eğer telefonunuzun kilidini açarken parmak izi, şifre yada yüzünüzü okutmaktan sıkıldıysanız bu dövme ile farklılık yapın.

Öldükten sonra dijital ortamda izinizi bırakın

Bildiğiniz üzere dijital dünya hayatımızın her köşesinde olup neredeyse dijital bir ortam yaşamadığımız gün yok. Durum böyle olunca dijital dünyadaki kullanım yerleri önem kazanıyor. Bu durumun farkında olan Yahoo Japonya sıra dışı bir hizmet sunmayı amaçlamış.

HTC'nin yeni gözdesi J Butterfly

HTC firması tarafından uzun süredir üzerinde çalışılan yeni model telefonu olan HTC J Butterfly bugün resmi olarak duyuruldu. Sadece japonya'da satışa sunulacağı açıklanan HTC J Butterfly şimdilik diğer ülkelerde satışa sunulmayacak.

comments powered by Disqus