Ana Sayfa | DÜNYA

Obama, Jon Snow'un akıbetini sormuş

Jon snow öldü

Ünlü dizinin ekibi ile bir araya gelen Obama, yönetmene "Jon Snow'u öldürmedin, değil mi?" diye sorunca, yönetmen de "Bir ölüden bile daha ölü" diye yanıtlamış

Dünyanın en çok seyredilen dizisi olan Game of Thrones, torrent indirme rakamlarıyla bunu herkese kanıtlamıştı. Bunun yanında dizinin 5. sezonu ise kısa bir süre önce sona erdi ve gerçekten hiç kimsenin beklemediği bir sonla sona erdi. Diziyi izleyen herkesin sevdiği belki de tek karakter olan Jon Snow sürpriz bir şekilde öldürüldü.

HERKES BU SORUYU MERAK EDİYOR

Bu olayın ardından sosyal medyada Jon Snow'un kırkı için özel bir organizasyon bile düzenlendi. Peki Jon Snow gerçekten öldü mü? Ya da bir şekilde geri gelecek mi? Aslında dizinin hayranların merak ettiği tek soru bu.

OBAMA DA AYNI SORUYU SORMUŞ

ABD Başkanı Barack Obama da bu soruyu merak edenlerden. Zira San Diego'da düzenlenen Comic-Con Festivali'nde Game of Thrones dizisinin yönetmeni ile bir araya gelen Obama, yönetmene "Jon Snow'u öldürmedin, değil mi?" diye sormuş.

"BİR ÖLÜDEN DAHA ÖLÜ"

Bu olayı ise direkt olarak filmin yönetmeni David Nutter paylaşmış. Nutter ise bu soruya, "Jon Snow bir ölüden bile daha ölü" diye cevap vermiş.


Çin'deki dev patlamada çok sayıda ölü ve yaralı var

Çin'in kuzeybatısında bulunan Şaanşi eyaletinde meydana gelen patlama sonucu 7 kişi hayatını kaybetti

Malta'da askeri uçak kalkıştan kısa süre sonra düştü, en az 5 ölü

Malta’da, Avrupa Birliği yetkileri Frontex çalışanlarını taşıyan küçük üçak düştü. Kazada en az beş kişi yaşamını yitirdi

Bağdadi 5 gün önce Musul'da görüldü iddiası

Terör örgütü DEAŞ'ın lideri Bağdadi'nin Musul'da görüldüğü iddia edildi