Ana Sayfa | DÜNYA

Obama, Jon Snow'un akıbetini sormuş

Jon snow öldü

Ünlü dizinin ekibi ile bir araya gelen Obama, yönetmene "Jon Snow'u öldürmedin, değil mi?" diye sorunca, yönetmen de "Bir ölüden bile daha ölü" diye yanıtlamış

Dünyanın en çok seyredilen dizisi olan Game of Thrones, torrent indirme rakamlarıyla bunu herkese kanıtlamıştı. Bunun yanında dizinin 5. sezonu ise kısa bir süre önce sona erdi ve gerçekten hiç kimsenin beklemediği bir sonla sona erdi. Diziyi izleyen herkesin sevdiği belki de tek karakter olan Jon Snow sürpriz bir şekilde öldürüldü.

HERKES BU SORUYU MERAK EDİYOR

Bu olayın ardından sosyal medyada Jon Snow'un kırkı için özel bir organizasyon bile düzenlendi. Peki Jon Snow gerçekten öldü mü? Ya da bir şekilde geri gelecek mi? Aslında dizinin hayranların merak ettiği tek soru bu.

OBAMA DA AYNI SORUYU SORMUŞ

ABD Başkanı Barack Obama da bu soruyu merak edenlerden. Zira San Diego'da düzenlenen Comic-Con Festivali'nde Game of Thrones dizisinin yönetmeni ile bir araya gelen Obama, yönetmene "Jon Snow'u öldürmedin, değil mi?" diye sormuş.

"BİR ÖLÜDEN DAHA ÖLÜ"

Bu olayı ise direkt olarak filmin yönetmeni David Nutter paylaşmış. Nutter ise bu soruya, "Jon Snow bir ölüden bile daha ölü" diye cevap vermiş.


Londra'da Prenses Diana rüzgarı esiyor

İngiltere Veliaht Prensi Charles'ın eski eşi Prenses Diana'nın kıyafetleri İngiltere'nin başkenti Londra'da sergileniyor

İsveçli vekilin cinsel ilişki önerisi mecliste gülüşmelere sebep oldu

İsveç'te sosyal demokrat meclis üyesi Per-Erik Muskos, personele çalışma saatleri içinde "ücretli" cinsel ilişki molası verilmesi gerektiğini böylece doğum oranlarının ve insanın mutluluğunu arttırdığı için iki olumlu etki yaratacağını açıkladı.

İlkokula insansız hava aracıyla saldırdılar 3 çocuk hayatını kaybetti

Irak'ın Musul kentinin doğusunda terör örgütü DEAŞ'ın bir ilkokulu hedef alarak düzenlediği saldırıda 3 çocuk hayatını kaybetti