Ana Sayfa | DÜNYA

Daily Mail gazetesine gönderilen paket üzerine terör alarmı verildi

ingiltere

İngiliz Daily Mail gazetesine gönderilen bir paketten beyaz toz çıkması üzerine terör alarmı verildi

İngiliz polisi başkent Londra’da, "The Daily Mail"  gazetesinin de içerisinde bulunduğu binanın bir kısmının şüpheli paket ihbarı  nedeniyle boşaltıldığını bildirdi. İngiliz polisinin,  bilgiye göre, Londra’da  Kensington semtinde "The Daily Mail" ve "Metro" gazetelerinin de içerisinde yer  aldığı Northcliffe House binasından öğlen saatlerinde şüpheli bir paket ihbarı  alındı.Polis binanın bir kısmında çalışanların güvenlik tedbirleri kapsamında  tahliye edildiğini belirterek, yapılan incelemede paketin tehlike arz etmediğinin  anlaşıldığını belirtti.The Daily Mail gazetesinin muhabirlerinden Baz Bamigboy ise “Polis  ‘beyaz toz’ içeren bir post paketinin ardından Daily Mail’in editörlerinin  bulunduğu alanı tahliye ediyor.” ifadesini içeren bir tweet göndermişti.


IŞİD'in ürettiği ev yapımı savaş uçağı bulundu

IŞİD'in Musul'da terk ettiği bir evde ev savaş uçağı bulundu. Bu uçak, IŞİD için bir ilk olma özelliği taşıyor.

Obama koltuğunu Trump'a devretmeden önce bunları da yaptı

ABD başkanı Obama, bugün Trump'a görevini devretmeden önce şiddet içermeyen narkotik suçlardan dolayı tutuklu olan 33 mahkumun cezasını düşürttü.

4 yaşındaki kız çocuğunu uyuşturucuyla öldüren çifte hapis cezası

İngiltere'de 4 yaşındaki Poppy Widdison'un annesi ve eski sevgilisinin küçük kıza uyuşturucu madde vermesi nedeniyle kızın hayatını kaybetmesinin ardından her ikisi 13 yıl hapis cezasına çaptırıldı