Ana Sayfa | DÜNYA

Daily Mail gazetesine gönderilen paket üzerine terör alarmı verildi

ingiltere

İngiliz Daily Mail gazetesine gönderilen bir paketten beyaz toz çıkması üzerine terör alarmı verildi

İngiliz polisi başkent Londra’da, "The Daily Mail"  gazetesinin de içerisinde bulunduğu binanın bir kısmının şüpheli paket ihbarı  nedeniyle boşaltıldığını bildirdi. İngiliz polisinin,  bilgiye göre, Londra’da  Kensington semtinde "The Daily Mail" ve "Metro" gazetelerinin de içerisinde yer  aldığı Northcliffe House binasından öğlen saatlerinde şüpheli bir paket ihbarı  alındı.Polis binanın bir kısmında çalışanların güvenlik tedbirleri kapsamında  tahliye edildiğini belirterek, yapılan incelemede paketin tehlike arz etmediğinin  anlaşıldığını belirtti.The Daily Mail gazetesinin muhabirlerinden Baz Bamigboy ise “Polis  ‘beyaz toz’ içeren bir post paketinin ardından Daily Mail’in editörlerinin  bulunduğu alanı tahliye ediyor.” ifadesini içeren bir tweet göndermişti.


Özbekistan yeni devlet başkanını seçmek için sandık başında

Özbekistan'ı 27 yıldır yöneten Cumhurbaşkanı İslam Kerimov'un ölümü sonucu seçmenler bugün yeni başkanını seçiyor.

12 yaşından beri tecavüze uğrayan Jacinto, hayat kadınlarına destek oluyor

12 yaşından beri her gün en az 30 adamla birlikte olmaya zorlanan ve insan kaçakçılığı operasyonunda kurtulan Jacinto artık dünyayı dolaşarak tüm tecavüze uğramış kadınlara yardım eli uzatıyor.

İtalya'da yapılan referandum ülkenin kaderini belirleyecek

İtalya'da çift meclis sistemini törpüleyeceği düşünülen referandumdan çıkan sonuç İtalya'da pek çok değişikliğe sebep olacak.