Ana Sayfa | DÜNYA

Yüzünü ekmeğe gömerek 100 binden fazla takipçisi oldu


ABD'de "ekmek surat" adıyla İnstagram hesabından paylaşım yapan genç kız, neden yaptığı bilinmesede bu davranışı sayesinde 100 binden fazla takipçi elde etti.

ABD'nin New York kentinde yaşayan genç kız 'Bread Face' (Ekmek Surat) isimli Instagram hesabına yüklediği videolarda yüzlerce farklı ekmek ve pastaya yüzünü gömüyor.New York Times'ın geçen sene röportaj yaptığı 27 yaşındaki Bread Face son günlerde oldukça popülerleşti.Bu tuhaf davranışı neden yaptığına anlam verilemese de genç kızın 100 binden fazla takipçisi bulunuyor. Videoları izleyen herkesin aklına tek bir soru geliyor: Neden? Kullandığı ekmek ve pastaları videosunu çektikten sonra yediğini söyleyen genç kız, normal bir işte çalıştığını, sadece boş vakitlerinde video çektiğini söylüyor.


Kuzey Irak'ta PKK'nın üst düzey yöneticisi öldürüldü

Türk savaş uçaklarının Kuzey Irak'taki PKK kamplarına hava operasyonu düzenlemesi üzerine PKK'nın üst düzey yöneticisi öldürüldü.

4 saat ayakta uçtular dolmuş uçak gökyüzüne çıktı

Pakistan-Suudi Arabistan seferini yapan uçak adeta dolmuş gibi yolcu aldı. 7 yolcu, koltuk parası ödemesine rağmen 4 saat boyunca ayakta uçuş yaptılar.

ABD'de sokak festivalinde dehşet dakikalar çok sayıda yaralı var

ABD'de sokak festivali izleyen kalabalığın arasına araç girdi, 28 kişi yaralandı.