Ana Sayfa | DÜNYA

Yüzünü ekmeğe gömerek 100 binden fazla takipçisi oldu


ABD'de "ekmek surat" adıyla İnstagram hesabından paylaşım yapan genç kız, neden yaptığı bilinmesede bu davranışı sayesinde 100 binden fazla takipçi elde etti.

ABD'nin New York kentinde yaşayan genç kız 'Bread Face' (Ekmek Surat) isimli Instagram hesabına yüklediği videolarda yüzlerce farklı ekmek ve pastaya yüzünü gömüyor.New York Times'ın geçen sene röportaj yaptığı 27 yaşındaki Bread Face son günlerde oldukça popülerleşti.Bu tuhaf davranışı neden yaptığına anlam verilemese de genç kızın 100 binden fazla takipçisi bulunuyor. Videoları izleyen herkesin aklına tek bir soru geliyor: Neden? Kullandığı ekmek ve pastaları videosunu çektikten sonra yediğini söyleyen genç kız, normal bir işte çalıştığını, sadece boş vakitlerinde video çektiğini söylüyor.


ABD El Bab'ta Türkiye'nin koordinatlarını verdiği DAEŞ hedefleri vurmuyor

TSK'nın Suriye'deki barışı sağlamak için başlattığı Fırat Kalkanı Harekatında, koalisyon gücü devletlerden ABD, Türkiye'nin verdiği koordinatları saymayıp başka hedefleri vuruyor.

Hollanda Başbakanı Rutte Ülkemi beğenmeyenler geldikleri yere geri dönsün

Hollanda Başbakanı Mark Rutte, seçim kampanyasında Hollanda'ya göçen kişilere tepki gösterdi. Hollanda'yı beğenmeyenleri geldikleri yere geri dönmesini isteyen Rutten, Benim ülkemde kimse 'kadın eli sıkmam' diyemez" dedi.

Emine Erdoğan Tanzanya'da TİKA ofisinin açılışını yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı'nın Darüsselam ofisinin açılışını yapmak için Tanzanya'ya gitti.