Ana Sayfa | DÜNYA

Eş değiştirme partilerine katılan 7 yıllık evli çifte ABD'den büyük tepki


ABD'de Playboy Radyosu için çalışan bu nedenle 3 yıldır eş değiştirme partilerine katılan 7 yıllık evli Bell çiftine ABD'den tepki yağıyor.

18 yaşından bu yana yani 20 yıldır eş değiştirme partilerine katıldığını söyleyen Micheal eşi Holli'yi de ilişkilerinin üçüncü ayında eş değiştirme partilerine katılmaya ikna etmiş.  Micheal karısının diğer çiftler ya da bekar kadınlarla birlikte olmasında bir sakınca bulunmadığını ve bunun duygusal bir durum olmadığını aşık olacak başka birini aramadıklarını söylüyor. "Çünkü ben zaten karıma aşığım" diyen Micheal, bir sürü yeni cinsel partner bulduklarını anlatıyor. Holli ise eşiyle inanılmaz bir iletişimleri olduğunu her şeyi konuşabildiklerini belirtiyor. Özellikle sosyal medyadan büyük tepki gören sıradışı çift, internet sitelerinde eş değiştirmek isteyen diğer çiftlere eğitmenlik yapıyor, aynı zamanda Playboy Radyosu'nda yaşladıkları deneyimleri paylaşıyor. 


Trump medyaya savaş açtı işte o yayın organlarına yasak getirdi

ABD başkanı Trump, "yalan" haber yapmakla suçladığı ünlü basın organlarına yasak getirerek, basın toplantısına CNN, New York Times, Politico, BBC, Los Angeles Times, Buzzfeed ve The Times'ı almadı.

Antarktika'ya kurulacak bilim üssü için ekipler yola çıktı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Antarktika'ya kurulacak bilim üssü için oluşturulan 9 kişilik ilk ekibin bugün yola çıktığını belirtti

ABD Başkanı Trump seçim hazırlıklarına 2012 yılında başlamış

ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık için hazırlıklara 2012 yılında başlamış