Ana Sayfa | DÜNYA

Tataristan'da otobanda iç çamaşırlarıyla dilencilik yapıyorlar


Tataristan'ın başkenti Kazan'da kadınlar iç çamaşırlarıyla otomobillerin önünü keserek, "Giyecek bir şey almamız için lütfen bize para verir misiniz?" şeklinde dileniyorlar.

Rusya Federasyonu''da bağlı Tataristan''ın başkenti Kazan''da genç kadınlar gece otoyolda araçların önünü keserek para istiyor.Yarı çıplak bir halde gece yol kesen kadınlar sürücüleri durduruyor.Kadınların para isteme sebepleri ise bir hayli ilginç."Giyecek bir şey almamız için lütfen bize para verir misiniz?" diye soran kadınlardan biri 3 günde yaklaşık bin Türk Lirası toplamayı başardı.Alışveriş yapabilmek için nakit para toplayan Rus kadınları sürücülerden biri video kaydına aldı. Yarı çıplak kızlardan biri kameraya "Bir tişört için 100 rubleniz var mı? Bu bir rica. Lütfen bize yardım edin." diyor.


Trump medyaya savaş açtı işte o yayın organlarına yasak getirdi

ABD başkanı Trump, "yalan" haber yapmakla suçladığı ünlü basın organlarına yasak getirerek, basın toplantısına CNN, New York Times, Politico, BBC, Los Angeles Times, Buzzfeed ve The Times'ı almadı.

Antarktika'ya kurulacak bilim üssü için ekipler yola çıktı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Antarktika'ya kurulacak bilim üssü için oluşturulan 9 kişilik ilk ekibin bugün yola çıktığını belirtti

ABD Başkanı Trump seçim hazırlıklarına 2012 yılında başlamış

ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık için hazırlıklara 2012 yılında başlamış