Ana Sayfa | DÜNYA

David Rockefeller, dünyanın yaşayan en şeytan adamı öldü

David Rockeffeler

Standard Oil'in kurucususunun torunu, 101 yaşındaki David Rockeffeler 6 kez kalp nakli olmuştu. ABD'li ünlü milyarder evinde uyurken hayatını kaybetti

Ünlü şirket Standard Oil'in kurucusu John.D. Rockefeller’in torunu, 101 yaşındaki David Rockeffeler'in New York'ta Pocantico Hills'teki evinde uykusunda hayatını kaybettiği açıklandı.

 

 

6 kez kalp nakli olmuştu

Ailenin sözcüsü Fraser Seitel, Rockefeller'in kalp yetmezliği nedeniyle vefat ettiğini belirtti.Dünyanın önde gelen zenginlerinden Rockefeller'a, 6 kez kalp nakli yapılmıştı.

 

 

 

 

David Rockefeller Kimdir. Dünya imparatorluğu ve Yeni dünya düzeni, gibi söylemleri dikkat çekmiş ve geniş tepki toplamıştır. David Rockefeller'in sahibi olduğu şirketler, yönettiği ve yardım ettiği fonlar, sivil organizasyonlar dernekler, başta 1904 yılında kurulan dünyanın dört yanında öğrencilere burs veren Rockefeller Vakfı ve diğer vakıflar ve kuruluşları ile dünyanın neredeyse yarısından bile fazla bir etki alanına sahip olup öğrencilere gelecek vaat eden binlerce gence verilen ünlü Rockefeller öğrenim bursu ülkelerin siyasetinde önemli rol oynar. David Rockefeller ailesi adına CFR'nin onursal başkanıdır. 

 

 

 Rockefeller ailesinin ve başkanı David Rockefeller'in hayırsever olarak adlandırdıkları şirketleri, dernek ve organizasyon gibi faaliyetleri birçok yazar ve aktivist tarafından eleştirilmektedir.  David Rockefeller 2017 yılının 20 Mart tarihinde kronik kalp yetmezliği sebebiyle 101 yaşında New York şehrinin Pocantico Hills semtinde hayatını kaybetmiştir. Standard Oil'in kurucususunun torunu, 101 yaşındaki David Rockeffeler 6 kez kalp nakli olmuştu. ABD'li ünlü milyarder evinde uyurken hayatını kaybetti. 

 

 

 

Paris Kuzey Garı'nda dehşet anları

Fransa'nın başkenti Paris'teki Kuzey Garı'nda meydana gelen olayda bir şahıs polisi bıçakla tehdit etti

Barack Obama 4 ay sonra ilk kez konuşma yapacak

ABD'nin eski Başkanı Barack Obama, Chicago'da başkanlık görevini Trump'ın devralmasından sonra ilk kez konuşma yapacak

Askeri kampa düzenlenen silahlı saldırıda 100'den fazla ölü var

Afganistan'ın kuzeyindeki Belh vilayetinde bulunan 209. Şahin Kolordu Komutanlığı'na silahlı saldırı düzenlendiği ve çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği bildirildi