Ana Sayfa | EĞİTİM

Axis Okulları 3 yeni şubeyle eğitim yılına giriyor

egitim

Axis Okulları, bu yıl mevcut şubelerine 3 yenisini daha ekledi.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiliz eğitim müfredatına göre hizmet veren Axis Okulları Cumartesi-Pazar ve hafta içi akşam kursları, 19 Eylül Cumartesi gününden itibaren 2015-2016 eğitim yılına başlıyor. Londra’nın farklı bölgelerinde verdiği İngilizce, Matematik ve Fen Bilimleri kursları ile anne babaların yükünü hafifleten ve onlara ihtiyaç duydukları her alanda danışmanlık hizmeti veren Axis Okulları, bu yıl mevcut şubelerine 3 yenisini daha ekledi. Ponders End, Southgate, Walthamstow, Hendon, Croydon, Welling, Tooting, Chatham, Brighton, Birmingham, Hull ve Manchester bölgelerinde hizmetini sürdüren Axis Okulları, bu eğitim yılında Londra’da Seven Sisters ve Londra dışında da Leicester ve Leeds’deki bölge halkına açmış olduğu şubeleriyle hizmet götürecek.

 

NRCSE tarafından altın ödüle layık görülen Axis Okulları adına bilgi veren Gökhan Ömür, bu seneki hedeflerinin bütün şubelerde standardların ötesinde bir hizmet ve kaliteyi yakalayarak bize kayıt olan tüm çocukların eğitim hayatına pozitif katkı sağlamak ve ülke çapında yeni başarılara imza atmak olduğunu belirtti. Ömür: “Çalışmalarımız soluksuz devam ediyor, trendleri takip ediyoruz, değişen eğitim müfredatına vakıfız ve uygulamaya koyduğumuz Rising Stars Assessment sınavları ile yıl boyunca çocuklarımızın güçlü ve zayıf oldukları konuları teşhis ederek, ‘Bireysel Öğrenme Planı’ sayesinde de her çocuğa kendi hızında ders anlatıyor ve uygun ev ödevleri veriyoruz” dedi. Ömür’ün verdiği bilgiye göre, Axis programları 5-18 yaş arası her öğrenciye hitabediyor; ilköğretim seviyesinde İngilizce ve Matematik sınıfları, Grammar Okullarına girişin ön aşamasını oluşturan 11 Plus sınavı hazırlık kursları; SATs hazırlığı; orta ve lise seviyesinde İngilizce, Matematik ve Fen Bilimleri dersleri; GCSE ve A Levels programları ve kendi sınav merkezimizde sınava alma imkanı; bire bir dersler; okul sonrası kulüp faaliyetleri ve tabiki velilerimiz için dil kursları. Tüm bunlar ve daha fazlası Axis’te halkımızı bekliyor. 

 

Axis Okullarındaki 2015-2016 kurs kayıtları Eylül ve Ekim aylarında da devam ediyor. Konuya ilişkin Axis Eğitim Vakfı Genel Müdürü Yusuf Buz, okullarında  kontenjanlarını dolduruncaya kadar kayıt almaya devam edeceklerini ve yıllık fiyatların son derece uygun olduğunu ifade etti. Buz ayrıca, birden çok çocuğu bulunan ailelere indirim uyguladıklarını; böylelikle ailelerin masraflarını en aza indirdiklerini kaydetti. 15’in üzerinde şubesi, Hendon’daki full time okulu ve Holloway’deki merkez ofisi ile hizmet veren Axis’e 0207 607 9330 numaralı telefondan ve  www.tuitioncentres.org internet adresinden ulaşılabilir.

LYS başvuruları ne zaman başlıyor sınav ücreti kaç TL

YGS maratonu sona erdi. LYS'ye girmeye hak kazanan adaylar 4 Nisan'da başvuru yapmaya başlayacak

Oxford Akademi Birliği'nden Suat Günsel'e Fahri Profesörlük Ünvanı

Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat İ.Günsel’e Uluslararası Sokrates Komitesi tarafından Oxford Akademik Birliği’nin Fahri Profesörlük ünvanı verildi

ÖSYM duyurdu YGS cevap kağıtları erişime açıldı

12 Mart'ta yapılan YGS sonuçları dün akşam açıklandı. ÖSYM, sınav kağıdına erişimin internet sitesi üzerinden erişime açıldığını duyurdu