Ana Sayfa | EĞİTİM

Axis Okulları 3 yeni şubeyle eğitim yılına giriyor

egitim

Axis Okulları, bu yıl mevcut şubelerine 3 yenisini daha ekledi.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiliz eğitim müfredatına göre hizmet veren Axis Okulları Cumartesi-Pazar ve hafta içi akşam kursları, 19 Eylül Cumartesi gününden itibaren 2015-2016 eğitim yılına başlıyor. Londra’nın farklı bölgelerinde verdiği İngilizce, Matematik ve Fen Bilimleri kursları ile anne babaların yükünü hafifleten ve onlara ihtiyaç duydukları her alanda danışmanlık hizmeti veren Axis Okulları, bu yıl mevcut şubelerine 3 yenisini daha ekledi. Ponders End, Southgate, Walthamstow, Hendon, Croydon, Welling, Tooting, Chatham, Brighton, Birmingham, Hull ve Manchester bölgelerinde hizmetini sürdüren Axis Okulları, bu eğitim yılında Londra’da Seven Sisters ve Londra dışında da Leicester ve Leeds’deki bölge halkına açmış olduğu şubeleriyle hizmet götürecek.

 

NRCSE tarafından altın ödüle layık görülen Axis Okulları adına bilgi veren Gökhan Ömür, bu seneki hedeflerinin bütün şubelerde standardların ötesinde bir hizmet ve kaliteyi yakalayarak bize kayıt olan tüm çocukların eğitim hayatına pozitif katkı sağlamak ve ülke çapında yeni başarılara imza atmak olduğunu belirtti. Ömür: “Çalışmalarımız soluksuz devam ediyor, trendleri takip ediyoruz, değişen eğitim müfredatına vakıfız ve uygulamaya koyduğumuz Rising Stars Assessment sınavları ile yıl boyunca çocuklarımızın güçlü ve zayıf oldukları konuları teşhis ederek, ‘Bireysel Öğrenme Planı’ sayesinde de her çocuğa kendi hızında ders anlatıyor ve uygun ev ödevleri veriyoruz” dedi. Ömür’ün verdiği bilgiye göre, Axis programları 5-18 yaş arası her öğrenciye hitabediyor; ilköğretim seviyesinde İngilizce ve Matematik sınıfları, Grammar Okullarına girişin ön aşamasını oluşturan 11 Plus sınavı hazırlık kursları; SATs hazırlığı; orta ve lise seviyesinde İngilizce, Matematik ve Fen Bilimleri dersleri; GCSE ve A Levels programları ve kendi sınav merkezimizde sınava alma imkanı; bire bir dersler; okul sonrası kulüp faaliyetleri ve tabiki velilerimiz için dil kursları. Tüm bunlar ve daha fazlası Axis’te halkımızı bekliyor. 

 

Axis Okullarındaki 2015-2016 kurs kayıtları Eylül ve Ekim aylarında da devam ediyor. Konuya ilişkin Axis Eğitim Vakfı Genel Müdürü Yusuf Buz, okullarında  kontenjanlarını dolduruncaya kadar kayıt almaya devam edeceklerini ve yıllık fiyatların son derece uygun olduğunu ifade etti. Buz ayrıca, birden çok çocuğu bulunan ailelere indirim uyguladıklarını; böylelikle ailelerin masraflarını en aza indirdiklerini kaydetti. 15’in üzerinde şubesi, Hendon’daki full time okulu ve Holloway’deki merkez ofisi ile hizmet veren Axis’e 0207 607 9330 numaralı telefondan ve  www.tuitioncentres.org internet adresinden ulaşılabilir.

TEOG saat kaçta başlayacak 15 dakika kuralı geçerli mi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan TEOG sınavı bugün saat 09.00'da başlayacak. Sınav öncesi YGS'deki gibi 15 dakika kuralı geçerli mi, detaylar haberimizde

LYS'ye girecek adaylar dikkat başvuru süreleri sona eriyor

YGS'de baraj puanını geçip LYS'ye girmeye hak kazanan öğrenciler için son başvuru günü 17 Nisan 2017

ÖSYM kamu spotuyla adayları uyardı LYS için geçmiş sorulara bakın

Bu sene LYS'de ilk kez yapılacak olan açık uçlu soru denemesi için ÖSYM adaylara özel kamu spotu hazırladı