AÖF sınav sonucunu öğrenmek için tıkla

AÖF

18-19 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen AÖF sınav sonuçları açıklandı. Siz de sınav sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

Açıköğretim Fakültesi'nde eğitim gören öğrenciler, 18-19 Nisan tarihlerinde sınav heyecanını yaşadılar. Sınavların ardından AÖF soru ve cevapları açıklandı ve öğrenciler verdikleri cevaplar hakkında fikir sahibi oldular. Şimdi ise AÖF sınav sonuçları açıklandı. Öğrencilerin büyük bir merakla bekledikleri AÖF sınav sonuçlarının öğrencilerin erişimine açılmasının ardından öğrencilerin heyecanlı bekleyişleri sona erdi. Sonuçları öğrenmek isteyen çok sayıda öğrenci sinavsonuc.anadolu.edu.tr adresine akın ettiler. AÖF sınav sonuçlarını aşağıda yer alan linkten öğrenebilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler bir süredir AÖF sınavına girecekleri günü bekliyordu. Merakla beklenen AÖF sınavları 18-19 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleştirildi. AÖF sınavlarının yapılmasının ardından adaylar AÖF sınav sorularını beklemeye koyuldu. AÖF sınav soruları, sınavın gerçekleştirilmesinden kısa bir süre sonra Açıköğretim Fakültesi'nin resmi sitesinden yayınlandı. Öğrenciler e-posta adresleri veya T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle oturum açarak AÖF soru ve cevaplarına erişebilecek.Bahar dönemi vizelerinin ardından, final sınavları ise 7 Haziran'da gerçekleştirilecek genel seçim nedeniyle 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

YDS sonuçları açıklandı sınav sonucunu öğrenmek için tıkla

2 Nisan 2017 tarihinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonuçları adayların erişimine açıldı

YGS sonuçları bugün açıklanacak mı işte cevabı

2,5 milyon adayın girdiği ve üniversiteye geçişin ilk aşaması olan YGS sonuçlarının bugün açıklanması bekleniyor

1 milyon öğrencinin merakla beklediği sınav sonucu bugün açıklanacak

Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırladığı TEOG sınavının sonuçları açıklanacak.