ALES 2015 İlkbahar sınavı sonuçları açıklandı

ALES

ÖSYM sitesinden ALES 2015 İlkbahar sınavı sonuçlarını duyurdu. Siz de sınav sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

ALES sonuçları açıklandı ÖSYM sitesinden 10 Mayıs günü yapılan ALES ilkbahar sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu, T.C. kimlik numaranız ve aday şifrenizle sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Sınav sonuçları için tıklayınız

Adaylar sonuçlarını, ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek. Sınav sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.
ALES İlkbahar sınavı sonuçları açıklandı
ÖSYM 10 Mayıs'ta yapılan ALES sınav sonuçları açıkladı. İlkbahar dönemi ALES sınav sonuçları değerlendirme sistemi ve sonuç açıklama sistemine giriş yaparak ALES sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.2015 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (2015-ALES) İlkbahar Dönemi sonuçları açıklandı.
ÖSYM’den yapılan açıklama şöyle:10 Mayıs 2015 tarihinde yapılan 2015-ALES İlkbahar Dönemi Sınavı'nın değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.Sınav sonuçları 22 Mayıs 2015 tarihinde saat 16.30'dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.trinternet adresinden açıklanacaktır.Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

AÖF Bahar dönemi vize sonuçlarını tıkla öğren

AÖF sınav sonuçları erişime açıldı. AÖF Bahar dönemi vize sonuçlarını öğrenmek için haberimizde verilen linkten yararlanabilirsiniz

YDS sonuçları açıklandı sınav sonucunu öğrenmek için tıkla

2 Nisan 2017 tarihinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonuçları adayların erişimine açıldı

YGS sonuçları bugün açıklanacak mı işte cevabı

2,5 milyon adayın girdiği ve üniversiteye geçişin ilk aşaması olan YGS sonuçlarının bugün açıklanması bekleniyor