Ana Sayfa | EKONOMİ

27 Nisan 2015 altın fiyatları, çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları

27 Nisan Altın Fiyatları, Kapalı çarşı altın fiyat listesi, çeyrek altın ne kadar, 27 Nisan altın fiyatları avrupagazete.com'da.

27 Nisan 2015 Altın fiyatları, 27 Nisan güncel altın fiyatları, 27 Nisan Altın fiyatları son durum, , Altın Fiyatları serbest piyasada ne kadardan işlem görüyor. Altın Fiyatları, 27 Nisan 2015  Altın Fiyatları avrupagazete.com'da.Spot altın yüzde 0.4 yükselerek ons başına 1,183.60 dolara kadar çıkmasının ardından, Singapur saati ile 11:13'te 1,183.26 dolara geldi. Fiyatlar 24 Nisan'da 1,175.35 dolara kadar inerek, 20 Mart'tan bu yana en düşük seviyesini gördü. Altın Şanghay'da beş haftanın en düşük seviyesine indi. Metal, Şubat ve Mart aylarında düşüş gösterdikten sonra, yatırımcıların Fed'in faiz artırımına ne zaman başlayacağını tahmin etmek için verileri izlemeye alması ile birlikte fazla değişmedi. Fed, konut piyasası ve işletme yatırımları siparişleri verilerinin karışık çıkmasının ardından, iki gün sürecek toplantısına 28 Nisan'da başlayacak. Yüksek faizler, yatırımcıları daha iyi getiri beklentisi olan varlıklara yönelterek, yatırımcısına genellikle yalnızca fiyat artışları yoluyla getiri sağlayan altının cazibesini azaltıyor.

Çiğ süt yapımı marketlere taşınıyor

Bakanlığın yaptığı açıklamaya göre artık çiğ sütü marketlerde yaparak satabilecek. Bunun için bakanlığa başvura bulunup onay belgesinin alınması gerekiyor

LPG'de yeni vurgun Piknik tüplerinde kullanılan dökme gazlar satılıyor

Araçlarda kullanılan LPG'lerin yerine piknik tüplerinde kullanılan dökme gazlar kullanıldığı ortaya çıktı

Çeyrek altın ne kadar altın fiyatlarında son durum 27 Nisan 2017

Altın dün itibariyle son 4 haftanın en düşük seviyesine geriledi