Ana Sayfa | EKONOMİ

27 Nisan 2015 altın fiyatları, çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları

27 Nisan Altın Fiyatları, Kapalı çarşı altın fiyat listesi, çeyrek altın ne kadar, 27 Nisan altın fiyatları avrupagazete.com'da.

27 Nisan 2015 Altın fiyatları, 27 Nisan güncel altın fiyatları, 27 Nisan Altın fiyatları son durum, , Altın Fiyatları serbest piyasada ne kadardan işlem görüyor. Altın Fiyatları, 27 Nisan 2015  Altın Fiyatları avrupagazete.com'da.Spot altın yüzde 0.4 yükselerek ons başına 1,183.60 dolara kadar çıkmasının ardından, Singapur saati ile 11:13'te 1,183.26 dolara geldi. Fiyatlar 24 Nisan'da 1,175.35 dolara kadar inerek, 20 Mart'tan bu yana en düşük seviyesini gördü. Altın Şanghay'da beş haftanın en düşük seviyesine indi. Metal, Şubat ve Mart aylarında düşüş gösterdikten sonra, yatırımcıların Fed'in faiz artırımına ne zaman başlayacağını tahmin etmek için verileri izlemeye alması ile birlikte fazla değişmedi. Fed, konut piyasası ve işletme yatırımları siparişleri verilerinin karışık çıkmasının ardından, iki gün sürecek toplantısına 28 Nisan'da başlayacak. Yüksek faizler, yatırımcıları daha iyi getiri beklentisi olan varlıklara yönelterek, yatırımcısına genellikle yalnızca fiyat artışları yoluyla getiri sağlayan altının cazibesini azaltıyor.


Türkiye'nin kararına Rusya'dan sert tepki görüşme iptal edildi

Türkiye ile Rusya arasında süren ihracat-ithalat trafiği sekteye uğradı. Rusya'nın sebze-meyve konusunda Türkiye'ye koyduğu ambargoya karşılık geldi. Rusya, Türkiye'ye yasakların kaldırılması için göndereceği heyetin görüşmesini iptal etti.

Dolar ve Euro fiyatlarında son durum 24 Mart 2017

Dolar ve Euro son işlem gününde yükselişe geçti

Çeyrek altın ne kadar altın fiyatlarında son durum 24 Mart 2017

Altın son işlem gününe değer kaybederek başlıyor.