Ana Sayfa | EKONOMİ

15 Mayıs 2015 Döviz Kurları, Dolar ne kadar, Euro ne kadar

Döviz Kurları

15 Mayıs Dolar ne kadar, Euro ne kadar, Dolar Fiyatı, Euro Fiyatı, Günlük dolar fiyatları ve döviz kurları haberimizde.

15 Mayıs Döviz Kurları, 15 Mayıs Dolar Fiyatı, 15 Mayıs Euro fiyatı, 15 Mayıs 2015 Dolar Fiyatı, Günlük Euro Fiyatları Döviz Kurları... 15 Mayıs Döviz Kuru, 15 Mayıs Dolar ve Euro Haberleri avrupagazete.com'da.5 haftanın en düşük seviyesini gördü. Dolardaki değer kaybı ve seçim beklentilerinin şekillenmeye başlamasıyla TL 3.5 yılın en yüksek haftalık değer kazancına ilerliyor.  Doların en büyük altı para birimi karşısındaki sepette son üç ayın en düşük seviyesine inmesiyle, Euro da değerlendi. Euro, dolar karşısında 1,14 seviyesini aşarak, Şubat ayından bu yanaki en yüksek seviyeyi gördü. ABD'de dün açıklanan ve yatırımcılarda Fed'in bu yıl içinde faiz artırması konusunda şüphe yaratan perakende satışlar verisi paritede etkili oldu. Dolar, önemli para birimleri sepeti karşısında üç ayın dip seviyelerine yakın seyrediyor. Dolar endeksi 93.461'e kadar geriledi.


PÜİS açıkladı motorin fiyatlarına 7 kuruşluk indirim

Geçen hafta motorinde yapılan 8 kuruşluk indirime bir yenisi daha ekleniyor. PÜİS'in açıklamasına göre motorin için bu geceden itibaren 7 kuruşluk daha indirim yapıldı.

Türkiye'nin kararına Rusya'dan sert tepki görüşme iptal edildi

Türkiye ile Rusya arasında süren ihracat-ithalat trafiği sekteye uğradı. Rusya'nın sebze-meyve konusunda Türkiye'ye koyduğu ambargoya karşılık geldi. Rusya, Türkiye'ye yasakların kaldırılması için göndereceği heyetin görüşmesini iptal etti.

Dolar ve Euro fiyatlarında son durum 24 Mart 2017

Dolar ve Euro son işlem gününde yükselişe geçti