Ana Sayfa | EKONOMİ

15 Mayıs 2015 Döviz Kurları, Dolar ne kadar, Euro ne kadar

Döviz Kurları

15 Mayıs Dolar ne kadar, Euro ne kadar, Dolar Fiyatı, Euro Fiyatı, Günlük dolar fiyatları ve döviz kurları haberimizde.

15 Mayıs Döviz Kurları, 15 Mayıs Dolar Fiyatı, 15 Mayıs Euro fiyatı, 15 Mayıs 2015 Dolar Fiyatı, Günlük Euro Fiyatları Döviz Kurları... 15 Mayıs Döviz Kuru, 15 Mayıs Dolar ve Euro Haberleri avrupagazete.com'da.5 haftanın en düşük seviyesini gördü. Dolardaki değer kaybı ve seçim beklentilerinin şekillenmeye başlamasıyla TL 3.5 yılın en yüksek haftalık değer kazancına ilerliyor.  Doların en büyük altı para birimi karşısındaki sepette son üç ayın en düşük seviyesine inmesiyle, Euro da değerlendi. Euro, dolar karşısında 1,14 seviyesini aşarak, Şubat ayından bu yanaki en yüksek seviyeyi gördü. ABD'de dün açıklanan ve yatırımcılarda Fed'in bu yıl içinde faiz artırması konusunda şüphe yaratan perakende satışlar verisi paritede etkili oldu. Dolar, önemli para birimleri sepeti karşısında üç ayın dip seviyelerine yakın seyrediyor. Dolar endeksi 93.461'e kadar geriledi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı tam 7 bin bekçi alınacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Çarşı ve Mahalle Bekçileri" teşkilatı projesini hayata geçirmesi üzerine can ve mal güvenliği için 7 bin bekçi alınacağı açıklandı. Peki istenen belgeler ve aranan şartlar neler? İşte detaylar...

55 yaş üstü emekliye devletten tatil desteği

Türkiye ve Yunanistan'daki ölü turizmi canlandırmak için emeklilere devlet tatil desteği verecek.

İşte Ferrari'nin yeni yer uçağı

Otomotiv devi Ferrari'nin yeni modeli 812 Superfast görücüye çıktı. Superfast, 0'dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede ulaşıyor.