Ana Sayfa | EKONOMİ

15 Mayıs 2015 Döviz Kurları, Dolar ne kadar, Euro ne kadar

Döviz Kurları

15 Mayıs Dolar ne kadar, Euro ne kadar, Dolar Fiyatı, Euro Fiyatı, Günlük dolar fiyatları ve döviz kurları haberimizde.

15 Mayıs Döviz Kurları, 15 Mayıs Dolar Fiyatı, 15 Mayıs Euro fiyatı, 15 Mayıs 2015 Dolar Fiyatı, Günlük Euro Fiyatları Döviz Kurları... 15 Mayıs Döviz Kuru, 15 Mayıs Dolar ve Euro Haberleri avrupagazete.com'da.5 haftanın en düşük seviyesini gördü. Dolardaki değer kaybı ve seçim beklentilerinin şekillenmeye başlamasıyla TL 3.5 yılın en yüksek haftalık değer kazancına ilerliyor.  Doların en büyük altı para birimi karşısındaki sepette son üç ayın en düşük seviyesine inmesiyle, Euro da değerlendi. Euro, dolar karşısında 1,14 seviyesini aşarak, Şubat ayından bu yanaki en yüksek seviyeyi gördü. ABD'de dün açıklanan ve yatırımcılarda Fed'in bu yıl içinde faiz artırması konusunda şüphe yaratan perakende satışlar verisi paritede etkili oldu. Dolar, önemli para birimleri sepeti karşısında üç ayın dip seviyelerine yakın seyrediyor. Dolar endeksi 93.461'e kadar geriledi.


SGK emeklilerine verilecek promosyon ödemeleri Mart'ta başlıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu, 11.7 milyon emekliye Mart ayında promosyon ödemeleri yapacak.

Dur kalk trafiğinde İstanbul birinci

'Castrol Global Dur-Kalk Endeksi' araştırmasına göre 2016 yılında "Dur-kalk" trafiğinde İstanbul trafikte yıllık ortalama 32 bin 880 dur-kalk sayısıyla ilk sırada yer aldı.

SGK çalışan annelere bin 500 lira bakıcı desteği veriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu, çalışan ve 0-2 yaş aralığında bebeği olan anneler için bin 500 liraya kadar bakıcı desteğinde bulunacak.