Ana Sayfa | EKONOMİ

Dolar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasıyla 2,74'e indi

Dolar 2,74'e indi

Türk Lirası karşısında 2,75 seviyesinde işlem gören dolar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasının ardından 2,74'e indi

Dolar gün içinde en saat 10.55'te en yüksek 2,75 seviyesini görmüştü. Dolar şu anda Türk Lirası karşısında 2,7360 seviyesine kadar indikten sonra yeniden 2,74 seviyesinden işlem görüyor.


SunExpress: 2017’de turizmde artış bekliyoruz

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, Türk turizminin önemli bir ortağı olduğunu, olaylı ve zor geçen 2016 sonuçlarıyla bir kez daha gösterdi. Akdeniz ve Ege bölgelerine tarifeli ve direkt seferlerle en fazla turist taşıyan SunExpress, 2016’da batı Avrupa’dan gelen her beş turistten birini Türkiye’ye taşıyarak Türk turizmine önemli bir katkı sağladı.

Kruvaziyerde kan kaybı Royal Caribbean Kuşadası'nı rotadan çıkarttı

Terör olayları nedeniyle kruvaziyerlerin durak noktası olan Aydın'ın Kuşadası ilçesi es geçileceği duyuruldu. Kuşadası yerine Mikonos, Rodos veya Girit düşünülüyor.

İşbaşı eğitim programıyla 500 bin gence maaş bağlanacak

İşsizlik durumuyla ilgili yeni uygulamalar hazırladıklarını açıklamalarda bulunan Müezzinoğlu, işbaşı eğitim programlarına katılan 500 bin gence bin 502 liralık maaş verileceğini açıkladı.