Ana Sayfa | EKONOMİ

Türk firma, İngiltere’nin turizm ödül töreninde dördüncü kez taçlandı

Direct Traveller, İngiliz Seyahat Ödülleri,  Ramadan Ozdemir,

Direct Traveller, 2015 İngiliz Seyahat Ödülleri tarafından, son elemeye kalan İngiliz rakipler listesi arasından iki kategoride finalist olarak seçildi ve bir kategoride gümüş ödülle uğurlandı. Ilk kez olarak bir Türk firma, İngiltere’nin en önemli turizm ödül töreninde, 2012’den bu yana 4’üncü kez ödül kazanarak başarısını pekiştirdi.

AVRUPA AJANSI (AVA) LONDRA-Kuzey Kıbrıs’ın uzman seyahat firmasi Direct Traveller, gümüs ödül’le ugurlanip, ve 4’üncü kez ödüle tören’inde ödül kazanip, 2012’den bu yana 3 altın, bir gümüs ödül yakalaması , kendisi ve küzey Kibris icin son derece gurur verici bir basarı yakaladı. Direct Traveller, İngiliz Turizm Ödülleri tarafından, son elemeye kalan rakipler listesi arasından “2015 dogu ve güneydogu avrupa uzman firmasi” gümüs odül’le layık gorüldü, ve 4’uncu kez İngiliz Turizm Ödülleri tarafindan ödüllenirildi.

 

Yönetici direktör Ramadan Ozdemir: “Kuzey Kıbrıs’ı 4’üncü kez temsil etmek Direct Traveller icin son derece gurur verici bir basarıdır. Bu vesile ile Kuzey Kibris’ın var olan bir turizm destinasyonu oldugunu Ingiltere turizm sektorune gostermeyi basararak, kaliteli calismalarmizla, ingiliz halkı tarafindan bu odule layik gorüldük” şeklinde konuştu.

 

Bu sene 1 milyondan fazla oy toplayan İngiliz Seyahat Ödülleri, seyahat alanındaki en iyi şirketleri ödüllendirmek için oluşturulan Birleşik Krallık'ın en büyük ödül programıdır. İngiliz Seyahat Ödülleri, tüm seyahat sektörünün en kapsamlı kategorileri olan ulaşım, destinasyon, gemi seyahati, müşteri hizmetleri, tatil ekstraları ve konaklama ile tüketici ve sanayi profesyonelleri arasında tüm seyahat endüstrisinin övgüsü ile tanınır. İş dünyasında en iyiyi bulmak söz konusu olduğunda ingiliz seyahat ödülleri sembolü, mükemmellik için bir ölçüttür. 

 

DIRECT TRAVELLER

 

13 yil once Sirketi kuran Ramadan ozdemir, iyi bilinen bir Kibrisli turk ailesinden gelmektedir. Anne ailesi Polemedia Enver Cakartas (Polemidia Muhtariydi) ve baba ailesi Ramadan Ozdemir, Polemedia (Ramadan Muallim – ogretmen’di). Aile olarak 74’den once ingiltereye tasinan aile, Kuzey Kibrisın her zaman kalplerinde olması dolayısiyle , oglullari Ramadan Ozdemir Kuzey Kibrisi ingiltere’de pazarlamaya karar Verdi.  Simdiyse alanında bir çok ödül kazanan Direct Traveller, Kuzey Kıbrıs'ta kaliteli tatil sunan, İngiltere'de önde gelen North Cyprus holidays uzman tur operatörlerinden biri olmuştur.

DIRECT TRAVELLER’IN ALMIŞ OLDUĞU ÖDÜLLER

 

Direct Traveller, İngiliz Turizm Ödülleri tarafından, son elemeye kalan rakipler listesi arasından “2014 dogu ve guneydogu avrupa uzman firmasi” ve “2014 En iyi gezi tur firmasi” olarak seçildi.

 

Direct Traveller 2013 yılında İngiliz Seyahat Ödülleri tarafından ‘Doğu ve Güneydoğu Avrupa için en iyi Küçük Tur Operatörü’ olarak finalist olarak secilmiştir.

 

Direct Traveller 2012 yılında İngiliz Seyahat Ödülleri tarafından ‘Doğu ve Güneydoğu Avrupa için en iyi Küçük Tur Operatörü’ olarak ödüllendirilmiştir. Direct Traveller 2012 yılında Kuzey Kıbrıs Turizm Bakanlığı tarafından turizm’deki başarılarndan dolayı kabul gördü. Ödülü, Londra'da bir etkinlikte Turizm Bakanı Ünal Üstel tarafından sunuldu.

 

2011 yılında Sunday Times tarafından Sunday Times Virgin Fast Track 100 ligindeki tüm sektörlerde 2 milyon özel şirket arasından İngilterenin 77. en hızlı büyüyen şirketi olarak ödüllendirildi. Ödül Sir Richard Branson’ın Oxfordshire evinde takdim edildi.

 

2011 yılında Direct Traveller’ın genel müdürü, business network tarafından yılın girişimcisi olarak ödüllendirildi. Ödül Rt Hon Dr Vince Cable MP, İngiltere isletme ve Ticaret Bakanı tarafından verildi.

 

Direct Traveller ile ilgili daha detaylı bilgi için www.directtraveller.com adresini ziyaret edebilir veya  0844 414 3073 numaralı hattı arayabilisiniz.

 

28 Nisan 2017 altın kaç liradan satılıyor

Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın kaç liradan satılıyor? 28 Nisan 2017 tarihinde altın kaç lira oldu? Detaylar haberimizde

Dolar ve euro fiyatlarında son durum 28 Nisan 2017

Son 4 ayın en düşük seviyesini gören dolar, düşüşünü sürdürürken; euro yükselişe geçti

Altın fiyatlarında son durum 28 Nisan 2017

Altın değer kaybetmeye devam ediyor