Ana Sayfa | EKONOMİ

Türk Bankacıları Balosu’na 76 şirket sponsor oldu gelir Lösev'e verilecek

caglar_karatas_turk_bankacilar_londra

Kanser Araştırma ve Lösemili Çocuklar için yapılacak 19. Türk Bankacıları Balosu’na 76 şirket sponsor oldu! İngiltereli Türk Bankacılardan dev yardım balosu.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Birleşik Krallık ülkelerinden İngiltere'nin başkenti Londra'da 25 yıl önce kurulan Türk Bankacıları Derneği’nin yaptığı geleneksel ‘Türk Bankacıları Balosu’ , bu sene 16 Nisan 2016 tarihinde Londra'da Four Seasons Park Lane Hotel’inin balo salonunda olacak. Türkiye’nin Birleşik Krallık Büyükelçisi, Başkonsolosu, Türk Ekonomi ve Kültür Ataşeleri ile 200’ü aşkın yatırım bankacısının katılacağı Balo’da bu sene inanılmaz bir rekor yaşanıyor. Gelirinin kanser araştırma ve lösemili çocuklar vakıflarına bağışlanacağı 19. Türk Bankacıları Balosu’na 76 ulusal ve uluslararası şirketten destek geldi! 

 

 

 

Platinum Sponsorlar

 

19. Türk Bankacıları Balosu’nun Platinum Sponsorları Physkos Property ile ‘Britain’s Most Admired Company’ ve ‘Queen’s Award for Sustainable Development’ ödüllerinin sahibi Berkeley Group. 

 

 

 

Gold Sponsorlar

2007’den bu yana, Türk Bankacıları Derneği’nin en büyük destekçilerinden dünyanın 4. büyük borsa şirketi GFI Group ve yüksek varlıklı bireyler için uluslararası yerleşim ve vatandaşlık planlaması yapan Henley & Partners’da 19. Türk Bankacıları Balosu’nun Gold Sponsor’ları oldu. 

 

 

 

Silver sponsorlar

 

 

İsviçre merkezli uluslararası yatırım bankası olan UBS ile Türk bankaları Türkiye Iş Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Alternatif Bank ve Denizbank, finans yönetim şirketleri olan İsviçre tabanlı Swisspartners ve Continental Capital ile Londra tabanlı Maxis Investments gecenin silver sponsorları arasında.  Dünyanın en önemli uluslararası sanat organizasyonlarindan olan Contemporary Istanbul, New York bazlı Douglas Elliman ve Bodrum’dan Seahomes Paşalimanı’da gecenin finansal destek veren silver sponsorlardan. 

 

 

 

Başkan Çağlar Karataş

 

Kasım 2007’den bu yana Türk Bankacıları Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapan Cağlar Karataş ’Muhteşem bir gece hazırladık. 25 yıllık Türk Bankacıları Derneği’nin en görkemli ve en çok bağışın toplanacağı Balosu bu olacak’ diye konuştu. Çağlar Karataş, 19. Türk Bankacıları Balosu’nda LÖSEV yararına yapılacak çekilişte, toplam değeri 20,000 Sterling Pound’u aşan 40 tane hediyenin de dağıtılacağını söyledi.  Genevre, Paris, İstanbul ve New York’dan gelen ve Londra’da yaşayan Türk yatırım bankacılarının olacağı gece basına kapalı gerçekleşecek. Daha fazla bilgiye www.TurkishBankers.org adresinden ulaşabilirsiniz.  Rezervasyon için e mail:  info@TurkishBankers.org

 

İLGİLİ HABERLER

2014 İngiltere Türk Bankacılar Birliği Balosu'nda gelir Lösev'e bağışlandı 


Bu paranın eşi benzeri yapılamıyor işte İngiltere'nin en dayanıklı madeni parası

İngiltere taklit edilmesi imkansız 12 kenarlı bir madeni sterlini piyasaya sürdü

Dev online alışveriş sitesi Amazon'a satıldı

2 yıldır büyümeye devam eden internet alışveriş sitesi Souq.com Amazon ile anlaştı ve satışı tamamlandı

Bu haber milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor kullanılmayan yıllık izinler paraya dönüşecek

4857 sayılı İş Kanunu'na göre, yıllık iznini kullanmayan çalışanların yaşı ve çalışma süresine göre o günlerini paraya çevirebileceği öğrenildi