Ana Sayfa | EKONOMİ

5. Doğtaş Londra mağazasının açılışını Brent Belediye Başkanı yaptı

dogtas_brent_cross_acilis

Türkiye'nin Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar'a, Brent Belediye Başkanı Brent Meclis Üyesi Parvez Ahmet eşlik etti.

AVRUPA AJANSI (AVA) LONDRA-Türkiye'nin Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar'A eşlik eden Meclis Üyesi Parvez Ahmet, Brent Belediye Başkanı, 28 Mayıs Cumartesi günü Brent South Shopping Park’ta Doğtaş Exclusive konsept mağazasının açılışını resmi olarak gerçekleştirdi. Yeni mağazanın kurdele kesiminde Belediye Başkanı’na,  Doğtaş CEO’su Hulusi Acar, Acil Group/ K&A Ventures Genel Başkanı Enis Behar Menda, ve yatırımcılar Şükrü Açıl, Veyis Açıl ve Mehmet Kocakerim eşlik etti. Aralarında Brent Meclis Üyeleri Bhangwanji Chohan, Reg Colwill, Abdi Aden, Arshad Mahmood, Ketan Sheth, Türkiye'nin Londra Ticaret Müşaviri Aytuğ Göksu, Suudi Arabistan’ın Londra Ticaret Müşaviri Fawaz Al Ghamdi, iş adamları Cafer Mahiroğlu, Fırat Mayıl ve Mustafa Ismail de bulunduğu birçok önemli isim, açılış kokteylinde halkla bir araya gelme fırsatı buldu.

 

 

Mağazanın açılışını kutlamak için; Doğtaş Brent Cross şubesini ziyaret edenlere £2,000 değerinde bir yatak odası takımı kazanma şansı sunuluyor.

 

1,000 m2’lik bir alana yayılan ve Doğtaş’ın İngiltere’deki 5. şubesi olan Brent Cross, ziyaretçilere konfor, kolaylık ve tarz ürünlerden oluşan geniş bir yelpaze sunuyor.

 

44 yıllık tecrübesiyle Türkiye’de mobilya sektörünün lideri olan Doğtaş, oturma odaları, yatak odası ve yemek odaları için sunduğu çağdaş ürünleri ile tanınıyor. Müşteriler sadece yüksek kalite ve uygun fiyatlı ürünleri değil, aynı zamanda geniş renk seçenekleri ve kendi zevklerine uygun birçok ürünü aynı çatı altında bulabiliyorlar.

 

 

Doğtaş Exclusive servisi müşterilere özel ücretsiz iç mimari, nakliyat, montaj ve esnek ödeme biçimleri sunuyor. Buna ek olarak satış sonrası mükemmel servis ve devamlı ürün desteği de sunuluyor.

 

Bütün bu unsurlar markanın İngiltere’de hızla büyümesine neden oldu. İlk Doğtaş Exclusive konsept mağazası, Doğtaş’ın İngiltere’deki ortağı Acil Group/ K&A Ventures tarafından 2010 yılında Kuzey Londra’da, Edmonton’da açıldı. Sonrasında bu şubeye Harringay, Dalston, Catford ve şimdi de Brent Cross olmak üzere dört mağaza daha eklendi.

 

 

 

Mağazalar, ürünleri 65 ülkede bulunabilen ve hiç durmadan büyüyen Doğtaş ailesinin bir parçasını oluşturuyor. Marka şu anda 143’ü Türkiye’de, 52’si ise Paris, Berlin, Amsterdam, Viyana, Dubai, Riyad, Lefkoşe, Sofya, Kavala, Bakü, Kahire, Cezayir, Aşkabat, Erbil ve Tahran gibi uluslararası lokasyonlarda olmak üzere toplamda 195 konsept mağaza işletiyor. 2016 yılında bunlara 24 showroom daha eklenecek.

 

 

 

Doğtaş Exclusive Brent Cross mağazası, Brent South Shopping Park, Unit G2, Tilling Road Londra NW2 1LS adresinde yer alıyor ve haftanın yedi günü açık.

 Ücretsiz Doğtaş yatak odası kazanma şansı haziran ayı sonuna kadar devam ediyor ve Brent Cross şubesini ziyaret eden herkes yarışmaya katılabilecek. Yarışmada şartlar ve koşullar geçerlidir.

 

 

Avrupa Medya Gurubu Başkanı Vatan Öz, Doğtaş Ceo Hulusi Acar, Councillor Bhagwanji Chohan

 


10 yıl çalışan emekli olabiliyor işte detaylar

Çalışan kişi 3 bin 600 günü tamamlandığı takdirde hangi yaşta emekli olacağını da belirlemesini sağlıyor.

Dolar ve Euro güne nasıl başladı, 28 Şubat 2017

Dolar ve euro güne nasıl başladı, dolar ve euro fiyatları 28 Şubat tarihinde ne oldu, detaylar haberimizde

Pegasus THY yolcularını kaptı mı Pegasus’tan açıklama var

Pegasus’tan açıklama   Bugün sitenizde alıntı olarak yer alan ve Pegasus’un Sabiha Gökçen Havalimanı’nda uyguladığı servis hizmetinin diğer hava yolları şirketlerini zarara uğrattığı yönündeki haber gerçeği yansıtmamaktadır.   Akmis