Ana Sayfa | EKONOMİ

Türkiye, The Meetings Show’da Londra Olympia Fuar alanında

meeting_show_turkiye_londra

TÜRKİYE İNGİLTERE’NİN KONGRE TOPLANTI VE KONGRE SEKTÖRÜNE YÖNELİK EN BÜYÜK FUARI OLAN THE MEETINGS SHOW’A KATILIYOR

Londra (14 Haziran 2016) ---Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı 14-16 Haziran 2016 tarihleri arasında  Londra Olympia Fuar alanında  gerçekleştirilen ve Birleşik Krallığın en büyük toplantı ve kongre sektörü fuarı olan The Meetings Show’da E505 numaralı standda yer almaktadır. The Meetings Show 2016 Fuarı, dünyanın çeşitli ülkelerinden 60’ı yeni olmak üzere toplamda 650 katılımcının ağırlandığı turizm kongre ve toplantı fuarıdır. Ayrıca İngiltere’de dünyanın önde gelen ve en büyük kongre ve toplantı merkezlerinin yüzyüze geldiği ve bilgi alışverişinde bulunduğu tek fuardır.

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı  The Meetings Show 2016, 

Olympia, London 

14 – 16  Haziran  2016 – Stand E505

Bahsekonu fuar, konfersans ve toplantı düzenleyen üreticiler ile hizmet arayan alıcılar için eşsiz bir buluşma imkanı sağlamaktadır. Katılımcılar arasında, pek çok ülkenin kongre bürosu, oteller zinciri ve konferans merkezleri de yer almaktadır. Ayrıca katılımcılar profesyonel turizm eğitim programlarındaki son sistem ve programlar hakkında da bilgi sahibi olabilmektedirler.

 

Londra Kültür ve Tanıtma Ataşesi Ali Selçuk Can, bu fuara katılım ile sadece Uluslararası Kongre ve Konvansiyonlar Birliği (ICCA) tarafından dünyanın en çok tercih edilen kongre şehirleri sıralamasında bir basamak yükselerek bir önceki yıl olduğu gibi 2015 yılında da ilk 10’da yer almayı başaran İstanbul’un değil aynı zamanda Antalya ve İzmir’in de tanıtımının yapıldığını vurguladı.

 

 

TÜRKİYE STANDI KATILIMCILARI 

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 54.00 m²’lik Türkiye standında katılımcı olarak; Antalya Kongre Bürosu, Haliç Kongre Merkezi, İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul Kongre & Ziyaretçi Bürosu, İzmir Ziyaretçi, Kongre ve Toplantı Bürosu, Turizm Basın Grubu ve Travel Shop Turkey yer almaktadır.

 

Herhangi bir bilgiye ihtiyaç bulunmanız halinde, aşağıdaki iletişim bilgisinde yer alan elektronik posta veya telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz. 

 

 

 

 

Email: PR@gototurkey.co.uk

Telephone: +44 0207 839 7778

 

İnternet adresimiz: 

www.gototurkey.co.uk  

      

 

Londra Kültür Tanıtma Müşavirliği Birleşik Krallık, İrlanda ve Güney Afrika’da Türk kültür ve turizminin tanıtımını yapmaktadır.

 

Londra The Meetings Show Fuarı Birleşik Krallık’ta toplantı ve kongre turizmi alanındaki en büyük sektörel fuardır. http://www.themeetingsshow.com/

 

 

Erdoğan'dan iş adamlarına çağrı Yastıklarınız altındakileri çıkarın

TÜMSİAD kurulunda konuşan iş adamlarına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yatırımları büyütmeleri gerektiğini belirtti

28 Nisan 2017 altın kaç liradan satılıyor

Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın kaç liradan satılıyor? 28 Nisan 2017 tarihinde altın kaç lira oldu? Detaylar haberimizde

Dolar ve euro fiyatlarında son durum 28 Nisan 2017

Son 4 ayın en düşük seviyesini gören dolar, düşüşünü sürdürürken; euro yükselişe geçti