Ana Sayfa | EKONOMİ

'Yaptığımız İşi Markalaştırmalıyız ki Global Bir Değeri Olsun'

deniz suyur

TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, İngiltere’de yaşayan toplumumuzu ilgilendiren konularda önemli açıklamalar yaptı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, İngiltere’de yaşayan toplumumuzu ilgilendiren konularda önemli açıklamalar yaptı. İşletme sahibi olan ve İngiltere ekonomisine büyük katkılarda bulunan işadamlarımıza, özellikle de Brexit sonrası oluşan belirsiz siyasi ve ekonomik atmosferdeki soğukkanlı duruşuyla, markalaşmak adına çağrıda bulundu.

 

 

“İngiltere Ekonomisinde Söz Sahibiyiz”

 

 

“Artık biz bulunduğumuz ülkede işveren pozisyondayız, ülkenin ekonomisinde söz sahibiyiz” diyen Deniz Suyur, kendisi de AB’de kalma yanlısı olmasına ve Brexit kararına şaşırmasına rağmen tam da bu “ekonomide söz sahibi olma” sebebiyle toplumumuzun bütün işletmecilerini soğukkanlı olmaya ve uzun vadede kurumsallaşmak ve markalaşmak adına neler yapılabileceğini tartışmaya davet etti. 

 

 

“İşletmelerimizi Hepimiz Desteklemeliyiz”

 

 

Toplumumuzun başarılı işletmecilerine her geçen gün bir yenisinin eklenmesinden, halihazırda varolan işletmelerin büyümesinden veya yeni şubeler açmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Deniz Suyur, birçok işletmenin resmi açılış törenine de katılarak verdiği desteği sonuna kadar gösteriyor ve herkesi bu desteği vermeye çağırıyor.

 

 

“İşletmelerimizin Sorunu Markalaşamamak”

 

 

İşletmelerimizin işleyişini takdirle karşılayan ve gereken desteği veren Deniz Suyur, sorunun markalaşamamak olduğunu dile getirdi. İtalyan, Fransız, Hint mutfağının gerek restaurantlar gerek de marketler aracılığıyla kültürel marka yarattığının altını çizen Deniz Suyur, bizim işletmelerimizin başarılarının da global değer kazanması için “Türk Markası” bilincinde olmasını arzu ettiğini dile getirdi. 

 

 

“Türkiye’nin Kültür Elçileriyiz”

 

 

TFC Holdings’in bünyesinde bulundurduğu ve temsil ettiği Türk markalarıyla Türkiye’yi İngiltere’de ve dünyada temsil ettiğine dikkat çeken Deniz Suyur, restaurant ve market işletmecilerini de Türkiye’nin kültür elçileri olarak gördüğünü belirtti. İşte tam da bu sebepten birlik olunması ve herkesin birbirine kapılarını açması, global sistemde de Türkiye’yi temsilen markalaşılması gerektiğini söyledi.

 

 

“Brexit Bizim Toplumu Çok Etkilemez”

 

 

“Çoğumuzun oturumu ya da vatandaşlığı olduğu için Brexit bizi çok etkilemez” diyen Deniz Suyur, Brexit kararını desteklemediğini de belirtti. Özellikle de İngiltere siyaseti ve ekonomisindeki belirsizliklerden duyduğu kaygıyı dile getiren Deniz Suyur,  gündemi takip etmeye ve açıklamalarda bulunmaya devam edeceğini de söyledi.


Firmalar masraflarını çıkartmak için ev sahiplerinden paralarını böyle alıyor

Düşük fiyatlarla bina yönetimini alan firmalar, masraflarını çıkartmak ve ödemelerini yapmak için ev sahiplerinden icra yoluyla paralarını adeta söke söke alıyorlar.

KYK burs ve kredi ücreti belli oldu, ödemeler ne zaman başlayacak

Merakla beklenen KYK burs ve kredi ücretleri Ocak ayından itibaren verilmeye başlanacak. Detaylar haberimizde...

Dolar tarihi rekorun bile üzerinde, dolar fiyatlarında son durum

Haftanın son gününe kadar sürekli yükselişte olan dolar bugün sabah saatlerinde 3,50 lirayı görmüştü. Ancak şu saatlerde dolar 3,4970 liradan işlem görüyor.