Ana Sayfa | EKONOMİ

'Yaptığımız İşi Markalaştırmalıyız ki Global Bir Değeri Olsun'

deniz suyur

TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, İngiltere’de yaşayan toplumumuzu ilgilendiren konularda önemli açıklamalar yaptı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, İngiltere’de yaşayan toplumumuzu ilgilendiren konularda önemli açıklamalar yaptı. İşletme sahibi olan ve İngiltere ekonomisine büyük katkılarda bulunan işadamlarımıza, özellikle de Brexit sonrası oluşan belirsiz siyasi ve ekonomik atmosferdeki soğukkanlı duruşuyla, markalaşmak adına çağrıda bulundu.

 

 

“İngiltere Ekonomisinde Söz Sahibiyiz”

 

 

“Artık biz bulunduğumuz ülkede işveren pozisyondayız, ülkenin ekonomisinde söz sahibiyiz” diyen Deniz Suyur, kendisi de AB’de kalma yanlısı olmasına ve Brexit kararına şaşırmasına rağmen tam da bu “ekonomide söz sahibi olma” sebebiyle toplumumuzun bütün işletmecilerini soğukkanlı olmaya ve uzun vadede kurumsallaşmak ve markalaşmak adına neler yapılabileceğini tartışmaya davet etti. 

 

 

“İşletmelerimizi Hepimiz Desteklemeliyiz”

 

 

Toplumumuzun başarılı işletmecilerine her geçen gün bir yenisinin eklenmesinden, halihazırda varolan işletmelerin büyümesinden veya yeni şubeler açmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Deniz Suyur, birçok işletmenin resmi açılış törenine de katılarak verdiği desteği sonuna kadar gösteriyor ve herkesi bu desteği vermeye çağırıyor.

 

 

“İşletmelerimizin Sorunu Markalaşamamak”

 

 

İşletmelerimizin işleyişini takdirle karşılayan ve gereken desteği veren Deniz Suyur, sorunun markalaşamamak olduğunu dile getirdi. İtalyan, Fransız, Hint mutfağının gerek restaurantlar gerek de marketler aracılığıyla kültürel marka yarattığının altını çizen Deniz Suyur, bizim işletmelerimizin başarılarının da global değer kazanması için “Türk Markası” bilincinde olmasını arzu ettiğini dile getirdi. 

 

 

“Türkiye’nin Kültür Elçileriyiz”

 

 

TFC Holdings’in bünyesinde bulundurduğu ve temsil ettiği Türk markalarıyla Türkiye’yi İngiltere’de ve dünyada temsil ettiğine dikkat çeken Deniz Suyur, restaurant ve market işletmecilerini de Türkiye’nin kültür elçileri olarak gördüğünü belirtti. İşte tam da bu sebepten birlik olunması ve herkesin birbirine kapılarını açması, global sistemde de Türkiye’yi temsilen markalaşılması gerektiğini söyledi.

 

 

“Brexit Bizim Toplumu Çok Etkilemez”

 

 

“Çoğumuzun oturumu ya da vatandaşlığı olduğu için Brexit bizi çok etkilemez” diyen Deniz Suyur, Brexit kararını desteklemediğini de belirtti. Özellikle de İngiltere siyaseti ve ekonomisindeki belirsizliklerden duyduğu kaygıyı dile getiren Deniz Suyur,  gündemi takip etmeye ve açıklamalarda bulunmaya devam edeceğini de söyledi.


Dolardaki son durum ne, 20 Ekim 2016

Serbest piyasada dolar 3,0680 liradan, euro ise 3,3650 liradan güne başladı

2016 yılı Temmuz ayı işsizlik rakamları açıklandı

2016 yılı Temmuz dönemine ait işsizlik rakamları açıklandı

Çok sert geçecek, Avrupa Birliği İngiltere arası sert Brexit endişesi

Brexit'ten geri dönüş yok. Birleşik Krallık ülkelerinden Avrupa Birliği üyesi İngiltere’de 'sert Brexit' endişesi artıyor. İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden çıkışının alternatif bir anlaşma sağlanmadan hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ihtimali İngiliz ekonomisi üzerindeki belirsizlikleri artırıyor