Ana Sayfa | EKONOMİ

'Yaptığımız İşi Markalaştırmalıyız ki Global Bir Değeri Olsun'

deniz suyur

TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, İngiltere’de yaşayan toplumumuzu ilgilendiren konularda önemli açıklamalar yaptı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, İngiltere’de yaşayan toplumumuzu ilgilendiren konularda önemli açıklamalar yaptı. İşletme sahibi olan ve İngiltere ekonomisine büyük katkılarda bulunan işadamlarımıza, özellikle de Brexit sonrası oluşan belirsiz siyasi ve ekonomik atmosferdeki soğukkanlı duruşuyla, markalaşmak adına çağrıda bulundu.

 

 

“İngiltere Ekonomisinde Söz Sahibiyiz”

 

 

“Artık biz bulunduğumuz ülkede işveren pozisyondayız, ülkenin ekonomisinde söz sahibiyiz” diyen Deniz Suyur, kendisi de AB’de kalma yanlısı olmasına ve Brexit kararına şaşırmasına rağmen tam da bu “ekonomide söz sahibi olma” sebebiyle toplumumuzun bütün işletmecilerini soğukkanlı olmaya ve uzun vadede kurumsallaşmak ve markalaşmak adına neler yapılabileceğini tartışmaya davet etti. 

 

 

“İşletmelerimizi Hepimiz Desteklemeliyiz”

 

 

Toplumumuzun başarılı işletmecilerine her geçen gün bir yenisinin eklenmesinden, halihazırda varolan işletmelerin büyümesinden veya yeni şubeler açmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Deniz Suyur, birçok işletmenin resmi açılış törenine de katılarak verdiği desteği sonuna kadar gösteriyor ve herkesi bu desteği vermeye çağırıyor.

 

 

“İşletmelerimizin Sorunu Markalaşamamak”

 

 

İşletmelerimizin işleyişini takdirle karşılayan ve gereken desteği veren Deniz Suyur, sorunun markalaşamamak olduğunu dile getirdi. İtalyan, Fransız, Hint mutfağının gerek restaurantlar gerek de marketler aracılığıyla kültürel marka yarattığının altını çizen Deniz Suyur, bizim işletmelerimizin başarılarının da global değer kazanması için “Türk Markası” bilincinde olmasını arzu ettiğini dile getirdi. 

 

 

“Türkiye’nin Kültür Elçileriyiz”

 

 

TFC Holdings’in bünyesinde bulundurduğu ve temsil ettiği Türk markalarıyla Türkiye’yi İngiltere’de ve dünyada temsil ettiğine dikkat çeken Deniz Suyur, restaurant ve market işletmecilerini de Türkiye’nin kültür elçileri olarak gördüğünü belirtti. İşte tam da bu sebepten birlik olunması ve herkesin birbirine kapılarını açması, global sistemde de Türkiye’yi temsilen markalaşılması gerektiğini söyledi.

 

 

“Brexit Bizim Toplumu Çok Etkilemez”

 

 

“Çoğumuzun oturumu ya da vatandaşlığı olduğu için Brexit bizi çok etkilemez” diyen Deniz Suyur, Brexit kararını desteklemediğini de belirtti. Özellikle de İngiltere siyaseti ve ekonomisindeki belirsizliklerden duyduğu kaygıyı dile getiren Deniz Suyur,  gündemi takip etmeye ve açıklamalarda bulunmaya devam edeceğini de söyledi.


PÜİS açıkladı motorin fiyatlarına 7 kuruşluk indirim

Geçen hafta motorinde yapılan 8 kuruşluk indirime bir yenisi daha ekleniyor. PÜİS'in açıklamasına göre motorin için bu geceden itibaren 7 kuruşluk daha indirim yapıldı.

Türkiye'nin kararına Rusya'dan sert tepki görüşme iptal edildi

Türkiye ile Rusya arasında süren ihracat-ithalat trafiği sekteye uğradı. Rusya'nın sebze-meyve konusunda Türkiye'ye koyduğu ambargoya karşılık geldi. Rusya, Türkiye'ye yasakların kaldırılması için göndereceği heyetin görüşmesini iptal etti.

Dolar ve Euro fiyatlarında son durum 24 Mart 2017

Dolar ve Euro son işlem gününde yükselişe geçti