Ana Sayfa | EKONOMİ

Yapex Yapı Fuarı Anfas Expo Fuar Merkezi'nde başladı

Yapex Yapı Fuarı Anfas Expo Fuar Merkezi

Antalya Yapex Yapı Fuarı, Anfas Expo Fuar Merkezi'nde başladı. Büyükşehir Belediyesi. Muratpaşa Belediyesi ve diğer illerin belediyelerininde katılımıyla başlayan fuar büyük ilgi görüyor.

AVRUPA AJANSI (AVA) Seçkin DEMİR/ANTALYA-Türkiye'nin Önde Gelen Yapı Fuarlarından olan, Antalya Yapex Yapı Fuarı, Anfas Expo Fuar Merkezi'nde başladı. Büyükşehir Belediyesi. Muratpaşa Belediyesi ve diğer illerin belediyelerininde katılımıyla başlayan fuar büyük ilgi görüyor. Mermer , ağaç , çelik konsturiksiyon başta olmak üzere inşaat sektörü ile ilgili tüm teknik, ekipman ve malzemelerin yer aldığı fuarda, İPEK MERMER Yönetim Kurulu Başkanı Taylan İPEK, iştirakçi ve ziyaretçi sayısının yeterli düzeyde olduğunu ve fuarın katılımcılar ve ziyaretçiler için piyasanın canlanmasını sağlayacağına inandığını belirtti.

 

 

YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı'nın 23 yılda gelmiş olduğu noktada, bazı malzeme grupları ve sergileme içerikleri öne çıkıyor, fuarın önemli ve güçlü bir ürün kategorisini oluşturuyor... Diğer bazı ürün kategorileri, Antalya ve hinterlandı ile bu bölgelerde önem kazanan "turizm mimarisi" açısından ayrıca önem taşıyor... YAPEX'de bu yıldan itibaren bazı ürün grupları da, kendi özgün sektör tanımlamaları ile artık fuarda daha da önemle vurgulanacak, büyütülecek ve profesyonel ziyaretçileri ile buluşturulacak yeni kategorileri oluşturuyor.  YAPEX 2016 ile yepyeni sunum ve etkinliklere sahne olacak YAPEX Fuarında tüm yapı ve inşaat faaliyetleri 8 ana kategoride profesyonel fuar izleyicilerinin ve projecilerin karşısına çıkacak. Fuar öncesi ve fuar esnasındaki tüm duyurular, tanıtımçalışmaları, ziyaretçi grupları, dokümanter ve yayın hizmetleri ile YAPEX organizasyonu bu 8 ana kategoriye odaklanılarak gerçekleşecek:

 

 

Ziyaret Saatleri  YAPEX Yapı Fuarı, 16 – 19 Kasım 2016 tarihleri arasında her gün saat 10.00 ile saat 19.00 arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.  Ücretsiz Servislerin Yer ve Saatleri  Şehir merkezinden fuar alanına iki ayrı hatta, ücretsiz servis otobüsleri ile ring seferleri gün boyunca mevcuttur.  Fuar Alanı  Antalya Expo Center Pınarlı Beldesi 07110 Aksu - Antalya Tel: (0242) 462 20 00  YAPEX Yapı Fuarı: http://www.yapex.com 


Türkiye'nin en büyük ambalaj firması satıldı

Ambalaj devi Korozo, fon şirketi Actera Group'a satıldı.

15 kilo levrekler tezgaha satışa çıkarıldı

Balıkçılar 15 kilo levrekleri 50 liradan satışa sundu.

Sahte bozuk para fırıncıları böyle isyan ettirdi

Günde 3-4 bin TL bozuk parayı banknota çevirmeye gittiğinde çıkan sahte paralar için ifade vermek zorunda kalan fırıncılar, çözüm olarak ithal bir makine alarak paraları ayıklıyor.