Ana Sayfa | EKONOMİ

İGDAŞ'tan abonelerine doğazgaz faturalarını taksitli ödeme imkanı


GDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik doğalgaz faturalarıyla ilgili açıklama yaparak, vatandaşların faturalarını 31 Mayıs 2017'ye kadar kredi kartlarına 3 veya 5 taksitle ödeyebileceğini söyledi.

İGDAŞ açıklamasına göre, 31 Mayıs 2017'ye kadar sürecek kampanyada Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Vakıflar Bankası, HSBC Bank, Denizbank, ING Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, TEB, Odeabank, ABank, Fibabanka ve Burgan Bank 3 taksit, Halkbank ise 5 taksit yapacak.Açıklamada, "Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, ING Bank, TEB, ABank, Fibabanka ve Burgan Bank bir alt sınır olmaksızın tüm faturaları kampanyaya dahil edip taksitlendiriyor. Kuveyt Türk 50 TL'lik alt limitle taksit kampanyasını uygularken İş Bankası, Akbank, Vakıflar Bankası, Halkbank, HSBC Bank ve Odeabank 100 liralık alt limit arıyor." denildi.

ÖNCE İNDİRİM ŞİMDİ TAKSİT

İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik de konuyla ilgili "Ekim ayında doğalgaza gelen yüzde 10 indirimden sonra, doğal gaz faturalarının taksitle ödenmesini sağlayarak doğal gaz kullanıcılarının hayatını daha da kolaylaştırmaya çalıştık. Müşterilerimiz anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla faturalarını 3 ya da 5 taksitte ödeyebilecekler. İş birliği yapan bankalara teşekkür ediyorum." açıklamasını yaptı.Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye www.igdas.com.tr adresinden ve ilgili bankaların şubelerinden ulaşılabilecek.


Euro ve Dolar güne nasıl başladı 24 Şubat 2017

Serbest piyasada Euro ve doların son görünümü ne, euro ve dolar kaç TL'den işlem görüyor, ayrıntılar haberimizde

Dolar en düşük seviyesini gördü

ABD Merkez Bankasının tutanaklarının ardından dolar en düşük seviyesini bugün gördü

TUSAŞ'a FETÖ operasyonu 24 çalışan gözaltına alındı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. 'ye yapılan FETÖ soruşturması kapsamında 24 eski .çalışanın gözaltına alındığı açıklandı.