Ana Sayfa | EKONOMİ

Dolar rekordan rekora koşuyor, işte dolar fiyatlarında son durum


Haftaya düşüşle başlayan dolar piyasası yine tarihi zirveyi zorlamak üzere. 1 Aralık 2016 dolar fiyatları ne kadar? Detaylar haberimizde...

İstanbul Kapalıçarşı'da 3,43 liradan alınan dolar 3,4320 liradan, 3,6430 liradan alınan euro ise 3,6450 liradan satılıyor. Önceki kapanışta doların 3,4240 liradan, euro ise 3,6420 liradan satılmıştı. Petrolde yükseliş yüzde 12'yi aştı, dolar 3,43 üzerinde... Piyasalarda günün ilk işlemleri nasıl bir tablo çiziyor? Dört yıl aradan sonra ilk kez ekimde faiz indirimine giden Brezilya Merkez Bankası, üst üste ikinci kez faiz indirdi. Politika faiz oranı 25 baz puan aşağı çekilerek 13,75 oldu. 


PÜİS açıkladı motorin fiyatlarına 7 kuruşluk indirim

Geçen hafta motorinde yapılan 8 kuruşluk indirime bir yenisi daha ekleniyor. PÜİS'in açıklamasına göre motorin için bu geceden itibaren 7 kuruşluk daha indirim yapıldı.

Türkiye'nin kararına Rusya'dan sert tepki görüşme iptal edildi

Türkiye ile Rusya arasında süren ihracat-ithalat trafiği sekteye uğradı. Rusya'nın sebze-meyve konusunda Türkiye'ye koyduğu ambargoya karşılık geldi. Rusya, Türkiye'ye yasakların kaldırılması için göndereceği heyetin görüşmesini iptal etti.

Dolar ve Euro fiyatlarında son durum 24 Mart 2017

Dolar ve Euro son işlem gününde yükselişe geçti