Ana Sayfa | EKONOMİ

İngiltere Türk berber ve kuaför malzemeleri toptancısı ve satışı

ingiltere Turk berber malzemeleri toptan ve satis halil erdogan beyiz

Türkiye’nin erkek ürünlerinin bir numaralı isimleriyle imzalanan anlaşma ile Barber Trade Birleşik Krallık’taki tek yetkili distrübütörü olarak son yıllarda dikkat çekmişti. Yıllardır İngiltere'de müşterilerilerin hem kalitesi ile hemde fiyatları ile Barber Trade her zaman öncelilkli tercihleri olmuş. Müşterilerine kolay ve hızlı olan online siparişi öneren Halil Erdoğan, bu sayede daha uygun fiyatlara da erişebileceklerini belirtiyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Kurulduğu 2008 yılından, günümüze kadar berber sektörüne büyük hizmetler de bulunmuş bir firma Barber Trade. Geçtiğimiz günlerde yaptığı anlaşma ile de bu sektörde her geçen gün gücünü hızla arttıracağını gösterdi. Türkiye’nin erkek ürünlerinin bir numaralı isimleriyle imzalanan anlaşma ile Barber Trade Birleşik Krallık’taki tek yetkili distrübütörü olarak son yıllarda dikkat çekmişti. Şimdi kendi markalarını çıkararak dünya devi olma yolunda ilerliyorlar. Vonel markasını, İngiltere sosyetesinin vazgeçilmez ürünlerini arasına sokan Barber Trade şirketi, Londra'daki başarılı şirketler arasında adını yazdırdı. Arko, Arko men, Derby, Jaguar, Panasonic,  Wahl, Zenix, Gillette, Selin, Evyap, Fonex, Alpeda, Astra, Duru, Timpa, Moser gibi gibi Türk berberlerinin vazgeçilmez ihtiyaçları için www.barbertrade.com veya  beyiz.com tıklamanız yeterli. 

 

 

 

Genç yaşta yakaladığı girişim ve başarılarıyla tanınan ve takdir gören Halil Erdoğan konu ile ilgili şu bilgileri verdi.

 

 

“Öncelikle müşterilerimize bu haberi vermekten memnuniyetlerimi belirtmek isterim. Bizler müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı ürünler sunmaktayız ve Türkiye’nin tanınmış markalarını onlarla buluşturmaktan gururluyuz herkes tarafından bilinmekteki bizler bu sektöre marka ve deger kazandırdık” diyerek söze başlayan Halil Erdoğan, daha sonra kısaca şirketin amaç ve hizmetlerine değindi: "İngiltere genelindeki tüm Türkiye kökenli berberlerimizi hepsini bir çatı altında toplamak ve onların sorunlarını giderebilmek, bulundukları bölgelerde tanıtmak, müşterilerin Türk berberlerine daha kolay ulaşabilecekleri platformlar ve sosyal medyayı kullanarak onlara daha kolay erişmelerini sağlamaktayız. Parlementodaki HAIR CO bölümüne bakan ve Biritish Barber ASSOCATION yönetimi ve üyeleri olarak, Türk berberlerini koruma altına alacak bir rapor sunduk ve önümüzdeki yıllarda Türk berberciliği İngiltere’de marka olarak değerini koruma altına alacağız” dedi.

 

 

 

Yıllardır İngiltere'de müşterilerilerin hem kalitesi ile hemde fiyatları ile Barber Trade herzaman öncelilkli tercihleri olmuş. Müşterilerine kolay ve hızlı olan online siparişi öneren Halil Erdoğan, bu sayede daha uygun fiyatlara da erişebileceklerini belirtiyor. Online sipariş le uygun fiyat yanında hediyelerde kazandırdıklarını söyleyerek sözlerini noktalıyor.

 

 

Birlikte çalıştıkları firmalar hakkında da bilgiler veren Erdoğan şöyle devam etti

 

 “Barber Trade Türkiye’nin markalarını İngiltere’ye taşıyan tek yetkili firma özelliği taşımakta. Aynı zamanda Vonel markamız ve birçok markamız ile sektörde emin adımlarla ilerliyoruz. Avrupa Birliği uyum paketinde yer alan üretim standartları bölümüde yer alan maddeye göre, birçok firma artık AB ülkelerine ihracat yapamayacaktır ve ürünlerin marka tescili olmadan hiç bir ürün herhangi bir AB ülkesine getirilemiyecektir. Barber Trade olarak Türkiye’nin tanınmış, bu standartlara uyan ve üretim kalitesini yakalayan firmalarla çalışmaktayız. Müşterilerimize daima kaliteli ve standartlara uygun ürünler getirmekteyiz” DEDİ. 

 

 

 

Türkiye’nin erkek berber ürünlerinin bir numaralı isimleriyle imzalanan anlaşma ile Beyiz şirketi Birleşik Krallık’taki tek yetkili distrübütörü olarak son yıllarda dikkat çekmişti.

Halil Erdoğan, Türkiye'de DTİK Toplantılarına katılarak şirketlerini uluslararası alanda büyütme amacında

 

ONLINE SİPARİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

 

İletişim bilgileri;

http://beyiz.com

info@beyiz.com 

Showroom - Depo: 10 Argall Avenue, Leyton, E10 7QE London, United Kingdom

 

Berber Sektörü ilgili haberler için tıklayınız 

 

 

Erdoğan'dan iş adamlarına çağrı Yastıklarınız altındakileri çıkarın

TÜMSİAD kurulunda konuşan iş adamlarına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yatırımları büyütmeleri gerektiğini belirtti

28 Nisan 2017 altın kaç liradan satılıyor

Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın kaç liradan satılıyor? 28 Nisan 2017 tarihinde altın kaç lira oldu? Detaylar haberimizde

Dolar ve euro fiyatlarında son durum 28 Nisan 2017

Son 4 ayın en düşük seviyesini gören dolar, düşüşünü sürdürürken; euro yükselişe geçti