Ana Sayfa | EKONOMİ Altın Döviz

5 Mayıs 2015 gram altın fiyatı, altın fiyatları son durum

Altın fiyatları

5 Mayıs 2015 gram altın fiyatı, altın fiyatları, 5 Mayıs güncel altın fiyatları, çeyrek altın ne kadar, kapalı çarşı altın fiyatları haberimizde.

5 Mayıs 2015 gram altın fiyatı son durum, 5 Mayıs gram altın ne kadar oldu, Çeyrek altın ne kadar, Altının gramı ne kadar, altın fiyatları, altın fiyatları yükseldi mi, çeyrek altın fiyatı, güncel altın fiyatları, Gram altın fiyatları, 5 Mayıs 2015 gram altın fiyatları için avrupagazete.com'u takip edin.  Altın, yatırımcıların haftasonuna doğru açıklanacak olan aylık istihdam verisi öncesi, ABD'de faiz artırımına ilişkin beklentileri gözlemeleri ile birlikte, üç günlük düşüşünü sonlandırarak değer kazandı. Spot altın yüzde 0.6 yükselişle ons başına 1,185.23 dolara kadar çıktıktan sonra, Singapur saati ile 14:08'de 1,184.81 dolara geldi. Metal 1 Mayıs'ta 1,170.52 dolar ile 20 Mart'tan bu yana en düşük seviyesini gördü. Altın Şanghay'da, Çin'in imalat sanayi göstergesinin Nisan ayında ekonomistlerin tahminlerinin gerisinde kalmasının ardında bir haftanın en düşük seviyesine geriledi.


Altın fiyatlarında son durum 20 Ocak 2017

Altın fiyatları 20 Ocak Cuma günü kaç TL'den işlem görüyor? Çeyrek altın düştü mü? Altın fiyatlarına dair bilgiler haberimizde

Altının gram fiyatı tarihi rekoru aştı

Altının gram fiyatı bugün 148 liranın üzerinde seyrediyor.

Yellen'ın faiz açıklaması altın fiyatlarını düşürdü

FED Başkanı Janet Yellen'in faiz artırımıyla ilgili açıklamaları altının fiyatlarında düşüşe neden oldu.