Ana Sayfa | EKONOMİ Altın Döviz

8 Mayıs 2015 gram altın fiyatı, altın fiyatları son durum

Altın fiyatları

8 Mayıs 2015 gram altın fiyatı, altın fiyatları, 8 Mayıs güncel altın fiyatları, çeyrek altın ne kadar, kapalı çarşı altın fiyatları haberimizde.

8 Mayıs 2015 gram altın fiyatı son durum, 8 Mayıs gram altın ne kadar oldu, Çeyrek altın ne kadar, Altının gramı ne kadar, altın fiyatları, altın fiyatları yükseldi mi, çeyrek altın fiyatı, güncel altın fiyatları, Gram altın fiyatları, 8 Mayıs 2015 gram altın fiyatları için avrupagazete.com'u takip edin. Altın, ABD'de dün açıklanan işsizlik başvuruları verisinin, bugün açıklanacak olan Nisan ayı tarım dışı istihdam verisi öncesi, işgücü piyasasındaki iyileşmeyi işaret etmesi ve bunun da ABD'de bu yıl faizlerin artırılacağı beklentisini güçlendirmesi sonrası kayıplarını korudu.  Spot altın, dünkü seviyesi olan ons başına 1,184.51 dolardan bugün Singapur saati ile 14:51'de 1,185.40 dolara geldi. Metal dün yüzde 0.7 değer kaybetti. Altın bu hafta yüzde 0.6 yükseldi. Şanghay piyasasında ise altın, dünkü yüzde 0.8'lik kaybın ardından fazla değişmedi.


Dolar ve euro haftayı nasıl kapattı

Değer kaybetmeye devam eden dolar, kapanışta 3.65'in altına indi.

Altın haftayı nasıl kapattı işte altın fiyatlarındaki son durum

Altın fiyatları bu sabaha yüzde 0.22 oranında bir artışla başlamıştı ancak günün sonunda gram altının fiyatı 146 liraya kadar geriledi.

Altın fiyatlarında son durum 17 Şubat 2017

Çeyrek altın 17 Şubat tarihinde kaç TL oldu, altın fiyatlarına dair son bilgiler haberimizde