Ana Sayfa | EKONOMİ Altın Döviz

8 Mayıs 2015 gram altın fiyatı, altın fiyatları son durum

Altın fiyatları

8 Mayıs 2015 gram altın fiyatı, altın fiyatları, 8 Mayıs güncel altın fiyatları, çeyrek altın ne kadar, kapalı çarşı altın fiyatları haberimizde.

8 Mayıs 2015 gram altın fiyatı son durum, 8 Mayıs gram altın ne kadar oldu, Çeyrek altın ne kadar, Altının gramı ne kadar, altın fiyatları, altın fiyatları yükseldi mi, çeyrek altın fiyatı, güncel altın fiyatları, Gram altın fiyatları, 8 Mayıs 2015 gram altın fiyatları için avrupagazete.com'u takip edin. Altın, ABD'de dün açıklanan işsizlik başvuruları verisinin, bugün açıklanacak olan Nisan ayı tarım dışı istihdam verisi öncesi, işgücü piyasasındaki iyileşmeyi işaret etmesi ve bunun da ABD'de bu yıl faizlerin artırılacağı beklentisini güçlendirmesi sonrası kayıplarını korudu.  Spot altın, dünkü seviyesi olan ons başına 1,184.51 dolardan bugün Singapur saati ile 14:51'de 1,185.40 dolara geldi. Metal dün yüzde 0.7 değer kaybetti. Altın bu hafta yüzde 0.6 yükseldi. Şanghay piyasasında ise altın, dünkü yüzde 0.8'lik kaybın ardından fazla değişmedi.


Altın fiyatlarında son durum 19 Ocak 2017

Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın kaç TL oldu? 19 Ocak tarihli altın fiyatları haberimizde

Altın fiyatlarında son durum 18 Ocak 2017

Altın fiyatlarında son durum ne? 18 Ocak Çarşamba günü gram altın, yarım altın, çeyrek altın ve tam altın kaç TL oldu? Detaylar haberimizde

Tarihi zirveyi gören altın düşüşe geçti

Haftaya değer kazanarak başlayan altının fiyatı bugün sabah saatlerinden itibaren düştü.