Ana Sayfa | EMLAK

Simart City'de satışlar 400 bin TL'den davam ediyor

Simart City'de satışlar 400 bin TL'den davam ediyor

Simart City projesinde fiyatlar 400 bin liradan başlıyor

SiYapı ve Şua İnşaat ortaklığında yaşama geçirilen Simart City projesi İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye'de yer alıyor. Simart City projesi 16 katlı 2 blok halinde inşa ediliyor.

Simart City Ümraniye projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Projede 1 oda 1 salon daireler 57 metrekare ile 73 metrekare arasında, 2 oda 1 salon daireler 105 metrekare ile 107 metrekare arasında, 3 oda 1 salon daireler ise 157 metrekare alanlara sahip.

Simart City projesinde daire fiyatları 400 bin liradan başlayatak yükseliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunulurken banka kredisi ile vadelendirme imkanı da bulunuyor.

Kentin en önemli merkezlerinden biri olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin hemen yanı başında yükselen Simart City projesi TEM, Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar’a, köprülere ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na, okul, hastane ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede konumlanıyor.

Simart City projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odasu, yoga ve plates alanı, kreş, kafeterya, toplantı ve seminer salonu, çocuk oyun alanı, bilardo, tenis, aktivite ve hobi alanları bulunuyor.

Emlakdream.com


Taksitle ve Anahtar Tesliminde Ödemeyle Ev Sahibi Olun

%15’i peşinat, %15’i 12 ay taksit, geri kalan %70’ini anahtar tesliminde ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz

Karaca Life ile Hem Ev Sahibi Olun Hem de Sağlığınıza Sağlık Katın

Son zamanlarda yatırım merkezi olarak görülen Altınoluk'ta Kazdağları'nın bol oksijeni, Karaca-Life'in sıra dışı konforunda yaşayın.

Adam Kule'den Ramazan ayı bereketi

Dap Yapı Adam Kule projesinde Ramazan ayına özel kampanya hazırladı