Ana Sayfa | EMLAK

Kalekent müşterilerine cazip fiyatlar sunuyor

Kalekent müşterilerine cazip fiyatlar sunuyor

Kalekent projesinde, daire fiyatları 269 bin TL'den başlıyor

Mevsimlerin renklerini yeniden keşfedeceğiniz Kalekent, Beylikdüzü bölgesinde yükseliyor. Özel tasarlanmış peyzaj alanlarında yemyeşil bir arazi, süs havuzları, nilüferlerle dolu bahçeler, Japon köprüleri, fıskiyeler, teraslar ve dinlenme alanlarıyla çocukluğunuzun o yeşiller içindeki ev hayalini yakalarken, tertemiz bir havayı içinize çekebilirsiniz.

Kalekent nerede?

İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen preje; alışveriş merkezlerine ve hastaneye 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika mesafede yer alıyor. 

100 bin metrekare arazisi üzerinde kurulu olan sosyal işletmelerde; Türk hamamı, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzları, seyir terasları, yapay adalar, su basamakları, fitness center, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor.

Kalekent'te fiyatlar

Kalekent projesinde daire fiyatları 269 bin TL'den başlıyor. Projenin ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşin ödemelerde, yüzde 24'lük tutar 1 yıl sonra ödeniyor, kalan yüzde 75'lik kısım için ise banka kredisi kullanılıyor. Peşin ve yüzde 25 peşinatlı ödemelerde, yüzde 10 indirim uygulanıyor. 

Emlakdream


Taksitle ve Anahtar Tesliminde Ödemeyle Ev Sahibi Olun

%15’i peşinat, %15’i 12 ay taksit, geri kalan %70’ini anahtar tesliminde ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz

Karaca Life ile Hem Ev Sahibi Olun Hem de Sağlığınıza Sağlık Katın

Son zamanlarda yatırım merkezi olarak görülen Altınoluk'ta Kazdağları'nın bol oksijeni, Karaca-Life'in sıra dışı konforunda yaşayın.

Adam Kule'den Ramazan ayı bereketi

Dap Yapı Adam Kule projesinde Ramazan ayına özel kampanya hazırladı