Ana Sayfa | EMLAK

Adam Kule'den Ramazan ayı bereketi

Adam Kule'den Ramazan ayı bereketi

Dap Yapı Adam Kule projesinde Ramazan ayına özel kampanya hazırladı

Farklı mimari ve tasarımlara imza atan sektörün öncü firmalarından DAP Yapı, farklı yapılarına Adam Kule ile devam ediyor. İstanblu Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirilen projede Ramazan'a özel cazip fırsatlar ise ev almak isteyen tüketicileri bekliyor. 

Ramazan'a özel kampanya

Ramazan kapmanyası kapsamında konut fiyatları lansman öncesinde geçerli olan avantajlı fiyatlara çekiliyor. Ramazan kampanyası kapsamında yüzde 5 indirim uygulanan projede, yüzde 10 peşinat ödeyerek de ev sahibi olmak mümkün. Ayrıca projede vade farksız taksitlendirmede yapılabiliyor. 

İstMarina, DAP Vadisi, Burgu, Tango, Dalga ve Vazo Kuleler gibi birçok önemli projeyi hayata geçiren Dap Yapı'nın Adam Kule projesi de yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Maltepe Dragos sahile 800 metre mesafede bulunan  proje rezidans, home- ofis ve sosyal yaşam alanlarından meydana geliyor. 

Adam Kule projesi 27 katlı tek kulede 254 bağımsız birimden oluşuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projedeki dairelerin büyüklükleri ise 46 ile 204 arasında değişiyor.

 

Taksitle ve Anahtar Tesliminde Ödemeyle Ev Sahibi Olun

%15’i peşinat, %15’i 12 ay taksit, geri kalan %70’ini anahtar tesliminde ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz

Karaca Life ile Hem Ev Sahibi Olun Hem de Sağlığınıza Sağlık Katın

Son zamanlarda yatırım merkezi olarak görülen Altınoluk'ta Kazdağları'nın bol oksijeni, Karaca-Life'in sıra dışı konforunda yaşayın.

Konut kiraları en fazla o ilde arttı

Haziranda metrekare başına konut satış fiyatları en fazla Yalova'da, kiralar ise Uşak'ta arttı