Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Onur Özbizerdik zorla yanında tutuyor, kızımın hayatından endişeliyim

Melis_cakir_Onur_ozbizerdik_

Onur Özbizerdik için bir kez daha arama kararı çıkartıldı. Kurtar beni, öldürüyor beni, ölüyorum anne diyen Melis Çakır bulunamıyor. Onur Özbizerdik'in döverek hastanelik ettiği Melis Çakır'ın şikâyetini geri almasının ardından alıkonulduğu iddia edildi.

Onur Özbizerdik ve öldüresiye dövdüğü sevgilisi kayıp. Sevgilisi Melis Çakır'ı öldüresiye döven, gözaltında verdiği ifadesinde “Hatırlamıyorum” diyen Onur Özbizerdik, anne Zehra O.'nun “Kızımın hayatından endişe ediyorum. Zorla yanında tutuyor" şikayeti üzerine polis tarafından aranmaya başlandı.İstanbul’da sevgilisi Onur Özbizerdik tarafından öldüresiye dövüldükten sonra, avukatı tarafından şikayetini geri alan manken Melis Çakır’ın annesinin “Kızım kayboldu” diye başvuru yapmasının ardından Onur Özbizerdik için bir kez daha arama kararı çıkartıldı.'Kurtar beni, öldürüyor beni, ölüyorum anne' Onur Özbizerdik'in döverek hastanelik ettiği Melis Çakır'ın şikâyetini geri almasının ardından alıkonulduğu iddia edildi.

 

FETÖ'nün Kara Kuvvetleri İmamı 31 yıl önce örgüt yapılanmasını itiraf etmiş

15 Temmuz darbe gecesi yakalanan FETÖ'nün Kara Kuvvetleri imamı Kurmay Albay Bilal Akyüz'ün 1986 yılında örgüt yapılanmasını itiraf ettiği ortaya çıktı.

Silopi'deki tank taburundan DAEŞ'e karşı ay yıldızlı büyük şov

Silopi 172. Zırhlı Tugay Komutanlığı'ndaki Tank Taburu DAEŞ zaferini ay-yıldızlı şovla kutladı.

Mesut Barzani'nin Türkiye ziyaretinde o konular ele alınacak

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani bazı temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye gelecek