Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Onur Özbizerdik zorla yanında tutuyor, kızımın hayatından endişeliyim

Melis_cakir_Onur_ozbizerdik_

Onur Özbizerdik için bir kez daha arama kararı çıkartıldı. Kurtar beni, öldürüyor beni, ölüyorum anne diyen Melis Çakır bulunamıyor. Onur Özbizerdik'in döverek hastanelik ettiği Melis Çakır'ın şikâyetini geri almasının ardından alıkonulduğu iddia edildi.

Onur Özbizerdik ve öldüresiye dövdüğü sevgilisi kayıp. Sevgilisi Melis Çakır'ı öldüresiye döven, gözaltında verdiği ifadesinde “Hatırlamıyorum” diyen Onur Özbizerdik, anne Zehra O.'nun “Kızımın hayatından endişe ediyorum. Zorla yanında tutuyor" şikayeti üzerine polis tarafından aranmaya başlandı.İstanbul’da sevgilisi Onur Özbizerdik tarafından öldüresiye dövüldükten sonra, avukatı tarafından şikayetini geri alan manken Melis Çakır’ın annesinin “Kızım kayboldu” diye başvuru yapmasının ardından Onur Özbizerdik için bir kez daha arama kararı çıkartıldı.'Kurtar beni, öldürüyor beni, ölüyorum anne' Onur Özbizerdik'in döverek hastanelik ettiği Melis Çakır'ın şikâyetini geri almasının ardından alıkonulduğu iddia edildi.

 

Reina saldırganının evinde bulunan 197 bin doları bakın kim vermiş

39 kişiyi öldüren Reina katliamcısına 197 bin doların, kaçması için DEAŞ tarafından verildiği öğrenildi.

Kılıçdaroğlu ve Bahçeli arasında 45 dakika süren görüşme sona erdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasındaki görüşme 45 dakika sürdü

Bylock kullandığı tespit edilen 243 TSK personeli hakkında gözaltı kararı

FETÖ'nün haberleşme programı Bylock'u kullandıkları gerekçesiyle 54 ilde 243 TSK personeli hakkında gözaltı kararı çıkartıldı