Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

İngiltere berber sektörüne Barber Trade Halil Erdoğan imzası

ingiltere berber sektoru Barber Trade Halil Erdogan Vonel

Barber Trade Birleşik Krallık’taki Türk berber sektöründe tek yetkili distrübütörü olarak son yıllarda dikkat çekmişti. Şimdi kendi markalarını çıkararak dünya devi olma yolunda ilerliyorlar. Kendi markaları olan Vonel'i İngiltere sosyetesinin vazgeçilmez ürünlerini arasına sokan Barber Trade şirketi, Londra'daki başarılı şirketler arasında adını yazdırdı. Arko, Derby gibi gibi Türk berberlerinin vazgeçilmez ihtiyaçları için www.barbertrade.com tıklamanız yeterli.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Kurulduğu 2008 yılından, günümüze kadar berber sektörüne büyük hizmetler de bulunmuş bir firma Baber Trade. Geçtiğimiz günlerde yaptığı anlaşma ile de bu sektörde her geçen gün gücünü hızla arttıracağını gösterdi. Türkiye’nin erkek ürünlerinin bir numaralı isimleriyle imzalanan anlaşma ile Barber Trade Birleşik Krallık’taki tek yetkili distrübütörü olarak son yıllarda dikkat çekmişti. Şimdi kendi markalarını çıkararak dünya devi olma yolunda ilerliyorlar. Vonel markasını, İngiltere sosyetesinin vazgeçilmez ürünlerini arasına sokan Barber Trade şirketi, Londra'daki başarılı şirketler arasında adını yazdırdı. Arko, Derby gibi gibi Türk berberlerinin vazgeçilmez ihtiyaçları için www.barbertrade.com tıklamanız yeterli. 

 

 

 

Genç yaşta yakaladığı girişim ve başarılarıyla tanınan ve takdir gören Halil Erdoğan konu ile ilgili şu bilgileri verdi.

 

“Öncelikle müşterilerimize bu haberi vermekten memnuniyetlerimi belirtmek isterim. Bizler müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı ürünler sunmaktayız ve Türkiye’nin tanınmış markalarını onlarla buluşturmaktan gururluyuz herkes tarafından bilinmekteki bizler bu sektöre marka ve deger kazandırdık” diyerek söze başlayan Halil Erdoğan, daha sonra kısaca şirketin amaç ve hizmetlerine değindi: "İngiltere genelindeki tüm Türkiye kökenli berberlerimizi hepsini bir çatı altında toplamak ve onların sorunlarını giderebilmek, bulundukları bölgelerde tanıtmak, müşterilerin Türk berberlerine daha kolay ulaşabilecekleri platformlar ve sosyal medyayı kullanarak onlara daha kolay erişmelerini sağlamaktayız. Parlementodaki HAIR CO bölümüne bakan ve Biritish Barber ASSOCATION yönetimi ve üyeleri olarak, Türk berberlerini koruma altına alacak bir rapor sunduk ve önümüzdeki yıllarda Türk berberciliği İngiltere’de marka olarak değerini koruma altına alacağız” dedi.

 

 

 

Yıllardır İngiltere'de müşterilerilerin hem kalitesi ile hemde fiyatları ile Barber Trade herzaman öncelilkli tercihleri olmuş. Müşterilerine kolay ve hızlı olan online siparişi öneren Halil Erdoğan, bu sayede daha uygun fiyatlara da erişebileceklerini belirtiyor. Online sipariş le uygun fiyat yanında hediyelerde kazandırdıklarını söyleyerek sözlerini noktalıyor.

 

 

 

Birlikte çalıştıkları firmalar hakkında da bilgiler veren Erdoğan şöyle devam etti

 “Barber Trade Türkiye’nin markalarını İngiltere’ye taşıyan tek yetkili firma özelliği taşımakta. Aynı zamanda Vonel markamız ve birçok markamız ile sektörde emin adımlarla ilerliyoruz. Avrupa Birliği uyum paketinde yer alan üretim standartları bölümüde yer alan maddeye göre, birçok firma artık AB ülkelerine ihracat yapamayacaktır ve ürünlerin marka tescili olmadan hiç bir ürün herhangi bir AB ülkesine getirilemiyecektir. Barber Trade olarak Türkiye’nin tanınmış, bu standartlara uyan ve üretim kalitesini yakalayan firmalarla çalışmaktayız. Müşterilerimize daima kaliteli ve standartlara uygun ürünler getirmekteyiz” DEDİ.

 

Spora ve sporcuya destek olan ünlü firma Barber Trade, en son geçen haftaki Türk boksörümüz Önder Özgül'e sponsor olarak desteğini göstermişti. Önder Özgül: ‘Rakibimi yendim. Tüm destek veren Türk halkına teşekkür ederim. Maddi manevi desteklerinden dolayı özellikle  Vonel adına sayın Halil Erdoğan'a teşekkür ederim." demişti

 

Önder Özgül Aralık ayında Londra'da kemer maçına çıkacak. Haberin tüm ayrıntıları için tıklayınız 

 

Önder Özgül Aralık ayında Londra'da kemer maçına çıkacak. Haberin video görüntüsü için tıklayınız 

 

VONEL MARKASI BOKS MAÇININ SPONSORUYDU. BARBER TRADE EKİBİ BOKSÖRÜMÜZÜ YALNIZ BIRAKMADI. 

 

Barber Trade iletişim bilgileri;

 

www.barbertrade.com

info@barbertrade.com

 

Barber Trade

10 Argall Avenue, Leyton, E10 7QE London, United Kingdom

 

ilgili haberlerler

ingiltere-turk-berber-ve-kuafor-malzemeleri-toptancisi-ve-satisi

İngiltere Türk berber ve kuaför malzemeleri 

 

Şok eden hikaye günlerdir İngiltere'de aranıyorlardı bakın nerede bulundular

Londra'da yaşayan ve lezbiyen ilişkileri olduğu gerekçesiyle aileleri tarafından günlerdir aranan Maria Jimena Rico Montero ve Mısırlı sevgilisi Haza İsmail İngiliz Daily Mail'in iddiasına göre İstanbul'da bulundu

Makedonya meclisinde yaşananlara Türkiye'den büyük tepki

Makedonya meclisinde çıkan kavgalara ilişkin Dışişleri Bakanlığından açıklama yapıldı

Türkiye Huzur uygulaması başladı her yer didik didik aranıyor

İstanbul'un genelinde Türkiye Huzur uygulaması kapsamında yapılan denetimler arttırıldı