Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

PKK'ya eleman temini için İzmir'e gelen terörist yakalandı


İzmir'deki saldırı öncesi eleman temini için Mardin'den İzmir'e gelen terörist yakalandı.

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Mardin'in Nusaybin ilçesinde yürütülen soruşturma nedeniyle hakkında yakalama kararı bulunan PKK üyesi C.T'nin İzmir'e geldiği bilgisi üzerine çalışma başlattı.

TERÖRİST C.T. GÖZALTINA ALINDI

Zanlının, Kadifekale semtinde bir evde gizlediğinin belirlenmesi üzerine söz konusu adrese operasyon düzenlendi. Çevrede güvenlik önlemi alan polis, C.T'yi gözaltına aldı. Zanlı, sağlık kontrolünün ardından işlemleri için Terörle Mücadele Şubesine götürüldü.

TERÖR ÖRGÜTÜNE ELEMAN SAĞLAMAK İÇİN İZMİR'E GELDİ

Suriye'deki PKK ve PYD kamplarında eğitim alan C.T'nin, İzmir'e terör örgütüne eleman temini için geldiği tespit edildi.

POLİS SALDIRIYLA İLGİLİ İSTİHBARAT MI ALDI?

Sabaha karşı yapılan operasyonun ardından bugün meydana gelen patlama polisin saldırıyla ilgili istihbarat alıp harekete geçtiğini ortaya koydu.


Bakan duyurdu depremde yıkılma riski taşıyan binlerce ev yıkılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Çanakkale'deki depremlerin ardından İstanbul'da beklenen deprem riskiyle ilgili açıklamada bulunarak, "Vatandaşlar evlerini ölçtürsün, dayanıklılık testi yaptırsın" çağrısında bulundu.

DAEŞ'e bir darbe daha 3 cepheden saldırıyorlar

rak ordusu, Musul'un batısının terör örgütü DEAŞ'ın elinden alınması için operasyon başlattı.

AKP ve MHP referandum için ilk ortak mitingini nerede gerçekleştirecek

16 Nisan'da yapılacak referandum için Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve MHP lideri Devlet Bahçeli ortak miting gerçekleştirecek. Bu mitingin 18 Mart'ta Çanakkale de yapılması düşünülüyor.