Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Milli futbolcu Ahmet Çalık İzmir'de yaşanan saldırıya böyle tepki gösterdi


İzmir'de yaşanan hain terör saldırısı hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Milli futbolcu Ahmet Çalık, "Bu ülkeyi, bu insanları mı yeneceksiniz? Allah şehadetini kabul etsin ve razı olsun yiğit adam" dedi.

Gençlerbirliği'nde forma giyen milli futbolcu Ahmet Çalık, İzmir'de yaşanan terör saldırısına tepki gösterdi. 23 yaşındaki futbolcu sosyal medya hesabından teröristleri önceden fark ederek daha büyük bir saldırının yaşanmasına engel olan şehidimiz Fethi Sekin'in fotoğrafını paylaşarak "Bu ülkeyi, bu insanları mı yeneceksiniz? Allah şehadetini kabul etsin ve razı olsun yiğit adam" ifadelerini kullandı.


ÖSO'dan DAEŞ'a gece yarısı baskını 27 terörist etkisiz hale getirildi

Özgür Suriye Ordusu ve Türk Silahlı Kuvvetleri El Bab'a 'son' vuruşu yaptı. 3 bine yakın ÖSO askeri DAEŞ'a gece baskını yaptı, 27 terörist öldürüldü.

El Bab'tan bir acı haber daha 1 asker şehit 2 asker yaralı

Suriye'de devam eden Fırat Kalkanı Harekatı'nın El Bab operasyonunda bugün yapılan açıklamada, 1 askerin şehit, 2 askerin ise yaralandığı öğrenildi.

Ömer Halisdemir'i şehit edenler mahkeme salonuna böyle getirildi

Darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı'na girmeye çalışan Özel Kuvvetler Komutan Yardımcısı Tuğgeneral Semih Terzi'yi alnından vuran Ömer Halisdemir, Terzi'nin korumaları tarafından öldürülmüştü. Halisdemir'i şehit edenler mahkemeye getirildi, sanıklar için 4'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası isteniyor.