Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Çok büyük bir kıyım hedeflenmiş dedi


İzmir'deki terör saldırısı hakkında konuşan Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Mühimmata bakıldığında çok büyük bir kıyım hedeflendiği anlaşılıyor." dedi.

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İzmir'deki terör saldırısıyla ilgili açıklamalarda bulundu.Kaynak'ın konuşması şu şekilde:"Yapılan hazırlığa baktığınızda, ele geçirilen silahlara, bombalara, mühimmata bakıldığında çok büyük bir kıyım hedeflendiği anlaşılıyor. Allah'a hamdolsun başarılı olmamışlardır. Türkiye, bulunduğu bölgede etkin olacaktır. Suriye'de, Irak'ta ülkemize adeta mikrop yuvası gibi terör üreten yerlerde var olmamızı asla engelleyemeyecektir.

1'İ POLİS 2 ŞEHİT

Daha önce yaptıkları eylemleri şimdi kalleşçe bomba yüklü araçlarla canlı bombalarla yapıyorlar yapmaya gayret ediyorlar. İki terörist etkisiz hale getirilmiş, hazırladıkları bombalı araç kontrollü bir şekilde patlatılmıştır."


Savaş uçakları yanlışlıkla mülteci kampını vurdu

Nijerya ordusu yanlışlıkla mülteci kampını vurduğunu kabul etti. Boko Haram örgütüne karşı düzenlenen hava operasyonunda mülteci kampının bombalandığı ve 100'den fazla ölünün olduğu açıklandı.

Mehmet Aslan o sözüyle serbest bırakıldı

Oyuncu Mehmet Aslan, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım nedeniyle "Cumhurbaşkanına hakaret" suçlamasıyla hakkında soruşturma açılmıştı. Twitin şoförü tarafından yazıldığını belirten Aslan serbest bırakıldı.

Reina saldırganının evinden bakın neler çıktı

Yılbaşı gecesi Reina'da 39 kişiyi katleden saldırganın evinden 197 bin ABD Doları dışında, "Sen çok delisin" ve "Seni Seviyorum Dina" yazılı bir not çıktı.