Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Çok büyük bir kıyım hedeflenmiş dedi


İzmir'deki terör saldırısı hakkında konuşan Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Mühimmata bakıldığında çok büyük bir kıyım hedeflendiği anlaşılıyor." dedi.

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İzmir'deki terör saldırısıyla ilgili açıklamalarda bulundu.Kaynak'ın konuşması şu şekilde:"Yapılan hazırlığa baktığınızda, ele geçirilen silahlara, bombalara, mühimmata bakıldığında çok büyük bir kıyım hedeflendiği anlaşılıyor. Allah'a hamdolsun başarılı olmamışlardır. Türkiye, bulunduğu bölgede etkin olacaktır. Suriye'de, Irak'ta ülkemize adeta mikrop yuvası gibi terör üreten yerlerde var olmamızı asla engelleyemeyecektir.

1'İ POLİS 2 ŞEHİT

Daha önce yaptıkları eylemleri şimdi kalleşçe bomba yüklü araçlarla canlı bombalarla yapıyorlar yapmaya gayret ediyorlar. İki terörist etkisiz hale getirilmiş, hazırladıkları bombalı araç kontrollü bir şekilde patlatılmıştır."


Bu suç 14 yıl önce işlenmişti kimliği daha yeni tespit edildi

Konya'da 2003'ten bu yana akrabasından haber alamadıklarını söyleyerek kayıp başvurusunda bulununca 14 yıllık sır su üzerine çıktı.

Liseli Ahmet'i öldüren üvey babadan kan donduran açıklama

İzmir'de ayağına taş bağlanmış şekilde bir kuyuda bulunan lise öğrencisi Ahmet Coşkun'u öldüren üvey babasının ilk ifadesi alındı. Eşinin oğluna "özel" yemekler yaptığını ancak kendisine oğlu kadar değer göstermediğini söyleyerek bu cinayeti işlediğini itiraf etti.

DAEŞ bombaların yerlerini bilenleri tek tek öldürüyor

DAEŞ, El Bab bölgesinden kaçıyor ama bölgede tüneller ve mağaralar bombalarla dolu. Terör örgütü üyeleri, bu bombaların yerini bilen ve söylemeye cüret eden herkesi öldürüyor.