Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

İşte polislerin saldırıdan sonra aradığı araç ve plakası


İzmir'deki terör saldırısının ardından İzmir-Manisa karayolunda güvenlik önlemi alan polis ekipleri 45 LV 414 plakalı aracı aramaya devam ediyor.

İzmir'deki terör saldırısı sonrası olay yerinden kaçan bir araç için İzmir-Manisa karayolunda sıkı güvenlik önlemleri alındı.Karayolunun Kuvayı Milliye Anıtı karşısında İzmir yönünden gelen bütün araçlar tek tek aranıyor.Araç sürücülerinin üstleri aranırken, araçların bagajları da didik didik edildi. Arama noktası nedeniyle İzmir'den Manisa'ya kilometrelerce araç trafiği oluştu.İzmir'deki terör saldırısının ardından olay yerinden kaçan 45 LV 414 plakalı beyaz bir araç için Manisa polisi alarm durumuna geçti.

Referandum oylaması kanlı bitti 3 kişi bıçaklandı

Türkiye'nin Brüksel Büyükelçiliği'ne referandum oylaması kapsamında giden kişiler arasında çıkan kavga sonucunda en az 3 kişi bıçaklandı

Londra'da emekli oldu Çeşmede İngiliz bayrağını indirdi Türk bayrağı astı

Çeşme’de Türk bayrağına geçen ilk tekne Kalamisia’nın sahibi Bilgisayar Mühendisi Prof. Dr. Cahit Aybet’e Çeşme Liman Başkanı Nihat Tozman tarafından bir Türk bayrağı hediye edildi.

Eczacıbaşına ait düşen uçakla ilgili flaş gelişme

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan kalktıktan kısa bir süre sonra düşen Eczacıbaşına ait uçağın, Beylikdüzü'ndeki TV kulesine çarptığı ancak navigasyonda buranın gözükmediği açıklandı