Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

39 kişinin ölümüne sebep olan Reina saldırganının gerçek ismi açıklandı


Yılbaşı gece Reina'da silahlı saldırı düzenleyen teröristin isminin Abdulgadir Masharipov olduğu öğrenildi.

Saldırıyı Özbek asıllı Abdulgadir Masharipov adındaki eylemcinin yaptığı belirtiliyor.Polisin çalısmalari sonrasında 39 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıyı Özbek asıllı Abdulgadir Masharipov adındaki eylemcinin yaptığı belirtiliyor.Milliyet'in haberine göre polis şimdi söz konusu şüphelinin geçmisiyle ilgili araştirma yapmaya başladı.

BAŞKA BİR İSİM GÜNDEM GELMİŞTİ

Daha önce kamuoyuna yansıyan fotoğraflarda teröristin isminin Yahya Mashrapov olduğu iddia edilmiş, ancak aynı isimli bir kişi Kırgızistan'da ortaya çıkmış ve polise gidip kendisinin olayla bir ilgili olmadığına dair ifade vermişti.

YURT DIŞINA MI KAÇTI?

Bir hafta önce Ortaköy'de yılbaşı gecesi yapılan hain saldırıyı gerçekleştiren terörist her yerde aranırken, teröristin yurt dışına kaçmış olabileceği kaydediliyor.


Bursaspor kafilesine yönelik saldırı hakkında ilginç detay

Dün akşam Kasımpaşa maçından mağlubiyetle ayrılan Bursaspor takım kafilesine yapılan saldırıyla ilgili açıklama geldi. Hakan Ünsal yaşanan saldırıdaki detaylardan bahsetti: "İçeriden kapı açmanın hangi akıl, mantık ve hesapla yapıldığının da göz önünde bulundurulması gerekmektedir"

Pop müziğin sevilen isminden annesine duygu dolu mesaj

Şarkıcı İrem Derici annesinin de olduğu bir fotoğrafı paylaştı. Annesine olan özlem ve sevgisini belirten Derici, fotoğrafın altına duygusal bir not yazdı.

Şilili reklamcı Ferrada'dan Önemli olan oy vermek değil bunun sonunda neyin olacağı dedi

CHP'nin referandum için davet ettiği Şilili reklamcı Ferrada referandum ve 'hayır' kampanyası hakkında açıklamalarda bulundu.