Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Ahmet Hakan'dan şehit Fethi Sekin için estetik merkezinin yayınladığı o ilana sert tepki


İzmir'de estetik merkezinin yayınladığı mesaj Ahmet Hakan'ı çileden çıkarttı. "Saç ekimi için tedavisini gerçekleştirdiğimiz kahraman şehidimiz Fethi Sekin için Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz." şeklinde paylaşım yapan estetik merkezine Hakan tepki gösterdi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, İzmir Adliyesi önündeki saldırıyı önlemek isterken yaşamını yitiren polis Fethi Sekin için bir estetik merkezinin yayınladığı ilana tepki gösterdi.Hakan, bugünkü köşe yazısının ilgili bölümünde şu ifadeleri kullandı: "Kendi firmasının reklamını yapmak için şehidi ve şahadeti bile kullanmak… Her defasında "Bundan daha dibi yoktur herhalde." diyoruz ve her defasında fena halde yanıldığımızı görüyoruz. Ama ben yine de soracağım: 'Bundan daha dibi var mı acaba?'" İzmir'deki estetik merkezi, polisin hayatını kaybetmesinin ardından "Saç ekimi için tedavisini gerçekleştirdiğimiz kahraman şehidimiz Fethi Sekin için Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz." ifadeleriyle mesaj yayınlamıştı.


Görüntüleri herkesi ayağı kaldırmıştı Suriyeli adam Adapazarı'nda yakalandı

Taksim'de oğluyla dilenen ve oğlunun kucağında uyuması için sürekli ilaç veren Suriyeli baba Muhammet Abdullah Adapazarı'nda yakalandı.

Vatandaşlar evlerini terk ediyor duvarlara 15 Temmuz yazıp camları indiriyorlar

Ankara'da son 2 aydır Bahçelievler ilçesinde yaşayan vatandaşlar, duvarlara yazılan yazıları gördükçe ve pencere kapı camlarının kırılması üzerine bölgeden ayrılmaya başladı.

TSK'dan ihraç edilen doktor dünyaya umut oluyor

28 Şubat döneminde binbaşı rütbesiyle emekliye sevk edilen Op. Dr. Cevat Uçar'ın dış kulak yolunu oluşturan "Uçar Flebi" yöntemini tüm dünya uyguluyor.