Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Ahmet Hakan'dan şehit Fethi Sekin için estetik merkezinin yayınladığı o ilana sert tepki


İzmir'de estetik merkezinin yayınladığı mesaj Ahmet Hakan'ı çileden çıkarttı. "Saç ekimi için tedavisini gerçekleştirdiğimiz kahraman şehidimiz Fethi Sekin için Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz." şeklinde paylaşım yapan estetik merkezine Hakan tepki gösterdi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, İzmir Adliyesi önündeki saldırıyı önlemek isterken yaşamını yitiren polis Fethi Sekin için bir estetik merkezinin yayınladığı ilana tepki gösterdi.Hakan, bugünkü köşe yazısının ilgili bölümünde şu ifadeleri kullandı: "Kendi firmasının reklamını yapmak için şehidi ve şahadeti bile kullanmak… Her defasında "Bundan daha dibi yoktur herhalde." diyoruz ve her defasında fena halde yanıldığımızı görüyoruz. Ama ben yine de soracağım: 'Bundan daha dibi var mı acaba?'" İzmir'deki estetik merkezi, polisin hayatını kaybetmesinin ardından "Saç ekimi için tedavisini gerçekleştirdiğimiz kahraman şehidimiz Fethi Sekin için Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz." ifadeleriyle mesaj yayınlamıştı.

Brezilya'nın başkentine yerliler indi topraklarını istedi

Brezilya'nın başkenti Brazilya'da sokağa çıkan yerliler yaşadıkları toprakları geri istedi

DİSK açıkladı 1 Mayıs kutlamaları bakın bu sene nerede yapılacak

Her sene Taksim'de düzenlenen 1 Mayıs kutlamalarının bu sene Bakırköy'de yapılacağı açıklandı

Bu yılın başından bu yana Akdeniz bin 89 sığınmacıya mezar oldu

Uluslararası Göç Örgütü tarafından elde edilen verilere göre bu yılın ilk gününden bu yana bin 89 sığınmacı umuda yolculukta can verdi