Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Adıyaman Adliyesi önündeki şüpheli 4 şahıs polis ekipleri tarafından gözaltına alındı


Adıyaman'da Adliye önünde bekleyen 4 şahıs, polis ekiplerinin dikkatini çekince, şahıslar ile kovalamaca başladı. Gözaltına alınan şahısların üzerinden silah ve mermi çıktı.

Adıyaman Adliyesi önünde bekleyen 4 kişinin durumundan şüphelenen polis ekipleri harekete geçti.Yanlarına polislerin geldiğini gören şahıslar kaçmaya başladı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kaçan 4 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.Gözaltına alınan şahısların birinin üzerinde bir adet tabanca, tabancaya ait iki adet şarjör ile 21 adet mermi ele geçirildi. Gözaltına alınan şahısların adliyede görülen bir davaya katılan şahısların yakınları olduğu öğrenildi. 4 şahıs daha sonra sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Konuyla ilgili soruşturma sürdürülüyor.


Kömürü çalınan engelli vatandaşın çağrısına Bursa'dan destek

Niğde'de evinin önünden kömürü çalınan engelli adama Bursa'da adını vermek istemeyen bir hayırsever 1 ton kömür yardımında bulundu.

ÖSO'dan DAEŞ'a gece yarısı baskını 27 terörist etkisiz hale getirildi

Özgür Suriye Ordusu ve Türk Silahlı Kuvvetleri El Bab'a 'son' vuruşu yaptı. 3 bine yakın ÖSO askeri DAEŞ'a gece baskını yaptı, 27 terörist öldürüldü.

El Bab'tan bir acı haber daha 1 asker şehit 2 asker yaralı

Suriye'de devam eden Fırat Kalkanı Harekatı'nın El Bab operasyonunda bugün yapılan açıklamada, 1 askerin şehit, 2 askerin ise yaralandığı öğrenildi.