Ana Sayfa | GÜNDEMDEKİLER

Şişli Etfal hastanesindeki yangın söndürüldü

Şişli Etfal hastanesi

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bugün çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çıkan yangın söndürüldü.Hazım Bumin Kadın Hastalıkları Doğum Kliniği Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesinin giriş katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürülen yangın sırasında hastanenin yoğun bakım ünitesindeki 7 hasta ile diğer servislerde tedavi gören hastalar tahliye edildi.

Tahliye edilen hastalar, çevredeki hastanelerle Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinin diğer bölümlerine sevk edildi.Yangın sırasında dumandan etkilenen az sayıda kişiye ise sağlık ekipleri müdahale etti.İtfaiye ekipleri, binada duman tahliyesi ve soğutma çalışması ile yangının çıkış nedenine ilişkin araştırmasını sürüyor.


Başbakan Yıldırım Gülen'in iadesi konusunda yeni bir sürece girdik dedi

Münih'te gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Yıldırım, Fırat Kalkanı Harekatı ve DAEŞ, Fethullah Gülen'in iadesi gibi konular hakkında konuştu. Yıldırım, Gülen'in iadesi konusunda yeni bir sürece girildiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunanlar bugün hesap verecek

15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast yapmak için iki polisi şehit eden zanlıların davası bugün görülecek.

TSK Fırat Kalkanı Harekatıyla ilgili son dakika açıklaması yaptı

Suriye'nin kuzeyinde devam eden Fırat Kalkanı Harekatıyla ilgili Türk Silahlı Kuvvetleri açıklama yaptı