Ana Sayfa | GÜNLÜK BURÇLAR

16 Nisan 2015 burç yorumları ve burçların özellikleri

burçlar

16 Nisan 2015 burç yorumları, 16 Nisan Günlük burç yorumları, Burç özellikleri ve günlük burç yorumu haberimizde.

16 Nisan 2015 günlük burç  yorumları avrupagazete.com'da... Yeni günün neler getireceğini, yeni günde neler yaşayacaklarını merak eden burçlar 16 Nisan 2015 tarihli burç yorumlarını haberimiz aracılığıyla okuyabilirler.

16 Nisan 2015 Koç Burcu Yorumu
Koçlar girişkenliklerini açıkça göstermemeliler. Aracılarla çalışın veya alternatif yolları araştırın. Bugünİş problemleriniz, ailenizin yardımlarıyla veya yönetici birimindeki ya da daha üst birimdeki arkadaşlarınızın gelecek destekle çözülebilir.

16 Nisan 2015 Boğa Burcu Yorumu
Bugün birlik ve beraberliği daha da güçlendirmek için harika bir gün. Fakat karşılıklı anlayış istiyorsanız, ilgilendiğiniz şeyler arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız. Yorganı sürekli kendi üzerinize çekerseniz, diğer tarafta boşta kalan taraf bu durumdan er ya da geç sıkılacaktır.

16 Nisan 2015 İkizler Burcu Yorumu
Bugün ikizlerin duyguları birçok yapılacak iş aşkıyla doluyor. İşini seven veya hayalindeki işi bulmuş olan ikizler için bugün kesinlikle harika bir gün. Bu durumda işinize bağımlı hale gelebilir ve bütün gününüzü işle harcayabilirsiniz.

16 Nisan 2015 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün yengeçler, iş konusu ve kişisel ilişkilerinde sabitler. İnsanların gözlerindeki itibarınızı tekrar canlandırmak için harika bir gün. 16 Nisan 2015’te, kişisel bağlantılarınızı güçlendirecek ve yaratıcı adımlar atacaksınız.

16 Nisan 2015 Aslan Burcu Yorumu
İş konusunda şans sizin yanınızda değilse, sağlam ve emin adımlar atın. Mülk ve ev sahibi olan aslanlar, toparlanmanın faydasını görecekler. Ayrıca bugün iş meseleleri önceliğiniz olacak ve aile ve iş yerindeki konumunuzu ortaya çıkaracaksınız.

16 Nisan 2015 Başak Burcu Yorumu
Bugün adrenalin arayışında olmak için pek uygun bir gün değil. Eski gelenek ve kuralları hatırladığınızda, istediğiniz her şeye sahip olacaksınız. Sorunların köküne baktığınızda çözülemez gibi görülen sorunlar bile çözülecek.

16 Nisan 2015 Terazi Burcu Yorumu
Bugün haftalarca hatta aylarca uğraştığınız bir şeyin verimini almak için şanslı olduğunuz tek gün. Önünüze kapılar açıldıysa, dümdüz yürüyün ve arkanıza bakmayın. 16 Nisan 2015 şanslı bir gün.

16 Nisan 2015 Akrep Burcu Yorumu
Mantıklı bencilce hareketler 16 Nisan 2015’te akreplere başarı getirecek. Kendi kurallarınızı tanımlamak için uygun bir gün, ayrıca etrafınızda saygı duyduğunuz birilerinin de sözünü dinleyebilirsiniz. Her koşulda kendinize karşı gerçekçi olun ve gerçek ihtiyaçlarınıza karşı sırt çevirmeyin.

16 Nisan 2015 Yay Burcu Yorumu
Yaylar bir durumdan kar elde etmek ve o durumu kontrol etmek istiyorlarsa, biraz ketum ve stratejik olarak yetenekli olmalılar. Bu özellikler siyasetçiler, büyük yatırımcıların olmazsa olmaz sahip olduğu Yay özellikleridir.

16 Nisan 2015 Oğlak Burcu Yorumu
Gün boyunca oğlaklar gelecek kaygısı taşıyacaklar. Devlet kadrosunda işe alınmadıysanız bu kadar üzülmeyin. Şu an herhangi bir pozisyon veya statü size çok şey ifade etmiyor. Harika bir profesyonel olduğunuzu ve sizin için farklı işler olabileceğini unutmayın.

16 Nisan 2015 Kova Burcu Yorumu
Başa çıktığınız zorluklar bugün biraz daha katlanılabilir durumda ve etrafınızdaki insanlar daha az nankör. Bazı kovalar için bu durum iyi bir kariyer fırsatı olabilir, fakat çoğunuz için özgürlük ve yeterlilik her şeyden çok daha önemli.

16 Nisan 2015 Balık Burcu Yorumu
Bazı kapılar balıklara açık fakat önemli olan hangisinin daha uygun olduğu. Hayata karşı bakış açınızı bu betimliyor. Bu kadar dikkatli ve muhafazakâr olmayın, anahtar modernlikte.


Balık Burcu 19 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

19 Şubat 2017 Balık Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Olaylara bakış açınız değişiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve yaşadıklarınıza daha

Kova Burcu 19 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

19 Şubat 2017 Kova Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Günlük burç Bu

Oğlak Burcu 19 Şubat 2017 burç yorumu, burç özellikleri

19 Şubat 2017 Oğlak Burcu özellikleri ve günlük burç yorumları avrupagazete.com'da..Endişelerinizi dile getirerek olaylara netlik kazandırabilir ve doğru kararlar alabilirsiniz. Günlük burç Eviniz ve ailenizle bağlantılı konularla